Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Wędliniarstwo

Domowy wyrób wędlin to sposób na produkt, który nie tylko świetnie smakuje, ale także jest zdecydowanie zdrowszy niż większość wyrobów dostępnych w sklepach. Sprawdzone składniki od zaufanych dostawców, naturalne metody produkcji, bez polepszaczy smaku, sztucznych konserwantów i wypełniaczy to przepis na zdrowie i doskonały smak według własnego ...

Domowy wyrób wędlin to sposób na produkt, który nie tylko świetnie smakuje, ale także jest zdecydowanie zdrowszy niż większość wyrobów dostępnych w sklepach. Sprawdzone składniki od zaufanych dostawców, naturalne metody produkcji, bez polepszaczy smaku, sztucznych konserwantów i wypełniaczy to przepis na zdrowie i doskonały smak według własnego uznania.

Więcej

Podkategorie

 • Akcesoria

  Akcesoria potrzebne w domowej produkcji wędlin, w domowej wędzarni.

 • Haki do wędzarni

  Haki do zawieszania ryb, domowych wędlin w wędzarni.

 • Jelita naturalne

  Jelita naturalne baranie, wieprzowe - do wyrobu kabanosów, bardzo cienkich kiełbas. Łatwe w napełnieniu, delikatne oraz trwałe. Idealne do gotowania, wędzenia i grillowania.

 • Literatura

  Dzięki tym książkom poznamy tajniki domowej produkcji wędlin i proste, sprawdzone rozwiązania, aby cieszyć się smakami tradycyjnych szynek, baleronów czy rolad oraz bardziej wyszukanymi pastrami bądź kindziukiem. Niezwykle apetyczne fotografie przeniosą nas do rodzinnego stołu, nad maszynkę do mięsa czy wśród aromatu jedynego w swoim rodzaju dymu z przydomowej wędzarni.

 • Osłonki

  Osłonki służą do przygotowywania domowych wyrobów wędliniarskich. Pozwalają na samodzielne przyrządzenie wyśmienitych wędzonek lub parzonych wędlin takich jak żywiecka, krakowska, szynek czy kiełbas.

 • Przyprawy

  Wzbogacone mieszanki przypraw i ziół do peklowania mięsa. Doskonałe kompozycje aromatycznych ziół i przypraw, które podkreślają walory smakowe i zapachowe mięs przygotowywanych domowym sposobem.

 • Siatki wędliniarskie

  Siatka wędliniarska służy do przygotowywania szynek, baleronów oraz innych mięs według upodobań. Dzięki niej wyroby zachowują tradycyjny wygląd i kształt. Specjalnie dobrane materiały, pozwalają na obróbkę cieplną mięsa, bez zmiany aromatu i smaku. Oferowany przez nas produkty są elastyczne oraz wytrzymałe co umożliwia łatwe nałożenie na przygotowywane mięso.

 • Szynkowary

  Szynkowary do wyrobu znakomitych szynek, golonek, mielonek.

 • Termometry

  Termometr przeznaczony do sprawdzania temperatury podczas gotowania, wędzenia lub pieczenia.

 • Wędzarnie

  Małe, domowe wędzarnie idealne do ryb, kurczaka i mięs. Wędzarnia wyposażona jest w termometr, który pozwala na regulację temperatury podczas całego procesu wędzenia.

 • Zrębki do wędzenia

  Zrębki do wędzarni i grillowania. Dzięki nim potrawy zyskają niepowtarzalny smak, aromat a także złocistobrązowy kolor. Doskonałe do wędzenia ryb, drobiu oraz mięs czerwonych.
  Pochodzą z naturalnego drewna z terenów ekologicznie czystych. Wolne od związków impregnujących i konserwujących. Nie zawierają frakcji pylących. Charakteryzują się optymalną zawartością wody – poniżej 11%.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć