MENU

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Słody do piwa

Słody do produkcji domowego piwa znanej na świecie firmy Castle Malting®. Belgia to słodowa mekka, która eksportuje słód do ponad 120 krajów. Unikalne właściwości miejscowej produkcji słodu i unikalny proces warzenia stały się znakiem towarowym wielu znanych belgijskich piw. Belgijski słód charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, wyróżn...

Słody do produkcji domowego piwa znanej na świecie firmy Castle Malting®. Belgia to słodowa mekka, która eksportuje słód do ponad 120 krajów. Unikalne właściwości miejscowej produkcji słodu i unikalny proces warzenia stały się znakiem towarowym wielu znanych belgijskich piw. Belgijski słód charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, wyróżnia się smakiem, czystością produkcji, kolorem. Te cechy stały się kluczem do stworzenia bogatego asortymentu belgijskich piw. Castle Malting®, założony w 1868 roku, jest teraz najstarszą słodownią, znaną z indywidualnego podejścia w myśl hasła "słód dla każdego piwowara ", jak również ze swojego rygorystycznego podejścia do norm jakości. Castle Malting® jest położony w centrum najlepszych światowych regionów uprawy jęczmienia obok Francji, Holandii, Anglii i Niemiec. Pozwala to wybrać najlepszy i najbardziej odpowiedni jęczmień dla każdego rodzaju słodu jęczmiennego, jak czynili to nasi przodkowie . Castle Malting® ma szeroką gamę standardowych i specjalnych słodów do piw zaczynając od jasnych piw typu pilzneńskiego, białe piwa pszeniczne, aż po piwa klasztorne.

Więcej

Podkategorie

 • Słody karmelowe

  Słody do piwa. Castle Malting® jest prowadzone przez zespół prawdziwych profesjonalistów, a charakterystyka naszej słodowni pozwala nam na spełnienie wszelkich wymogów jakościowych, od mikrobrowarów do dużych browarów przemysłowych. Co więcej, nasze doświadczenie i zdobyta przez lata wiedza, są do waszej całkowitej dyspozycji w postaci naszych ekspertów, potrafiącym sprostać nowym projektom.

 • Słód palony

  Belgia to słodowa mekka, która eksportuje słód do ponad 120 krajów. Unikalne właściwości miejscowej produkcji słodu do piwa i unikalny proces warzenia stały się znakiem towarowym wielu znanych belgijskich piw.

 • Słody podstawowe

  Castle Malting®! Wysokiej jakości słód dla wysokiej jakości piwa.

 • Słód pszeniczny

  Belgijski słód do piwa charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, od słodu produkowanego na świecie odróżniają go smak, czystość produkcji, kolor. Te cechy stały się kluczem do stworzenia bogatego asortymentu belgijskich piw.

 • Słody specjalne

  Belgijski słód charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, od innych słodów odróżnia go smak, czystość produkcji, kolor. Te cechy stały się kluczem do stworzenia bogatego asortymentu belgijskich piw.

 • Słód wędzony

  Najprawdziwszy słód do Whisky! Słód Château Whisky® został stworzony z miłości i pasji do Whisky, której proces produkcji do etapu destylacji jest tak podobny do produkcji piwa. Słód wędzony jest tylko najlepszym szkockim torfem. Nadaje się do każdego rodzaju Whisky i Whiskey do których używany jest słód wędzony.

 • Ziarno niesłodowane

  Jęczmień palony do produkcji domowego piwa.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć