Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Słody do piwa

Słody do produkcji domowego piwa znanej na świecie firmy Castle Malting®. Belgia to słodowa mekka, która eksportuje słód do ponad 120 krajów. Unikalne właściwości miejscowej produkcji słodu i unikalny proces warzenia stały się znakiem towarowym wielu znanych belgijskich piw. Belgijski słód charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, wyróżn...

Słody do produkcji domowego piwa znanej na świecie firmy Castle Malting®. Belgia to słodowa mekka, która eksportuje słód do ponad 120 krajów. Unikalne właściwości miejscowej produkcji słodu i unikalny proces warzenia stały się znakiem towarowym wielu znanych belgijskich piw. Belgijski słód charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, wyróżnia się smakiem, czystością produkcji, kolorem. Te cechy stały się kluczem do stworzenia bogatego asortymentu belgijskich piw. Castle Malting®, założony w 1868 roku, jest teraz najstarszą słodownią, znaną z indywidualnego podejścia w myśl hasła "słód dla każdego piwowara ", jak również ze swojego rygorystycznego podejścia do norm jakości. Castle Malting® jest położony w centrum najlepszych światowych regionów uprawy jęczmienia obok Francji, Holandii, Anglii i Niemiec. Pozwala to wybrać najlepszy i najbardziej odpowiedni jęczmień dla każdego rodzaju słodu jęczmiennego, jak czynili to nasi przodkowie . Castle Malting® ma szeroką gamę standardowych i specjalnych słodów do piw zaczynając od jasnych piw typu pilzneńskiego, białe piwa pszeniczne, aż po piwa klasztorne.

Więcej

Podkategorie

 • Słody karmelowe

  Słody do piwa. Castle Malting® jest prowadzone przez zespół prawdziwych profesjonalistów, a charakterystyka naszej słodowni pozwala nam na spełnienie wszelkich wymogów jakościowych, od mikrobrowarów do dużych browarów przemysłowych. Co więcej, nasze doświadczenie i zdobyta przez lata wiedza, są do waszej całkowitej dyspozycji w postaci naszych ekspertów, potrafiącym sprostać nowym projektom.

 • Słód palony

  Belgia to słodowa mekka, która eksportuje słód do ponad 120 krajów. Unikalne właściwości miejscowej produkcji słodu do piwa i unikalny proces warzenia stały się znakiem towarowym wielu znanych belgijskich piw.

 • Słody podstawowe

  Castle Malting®! Wysokiej jakości słód dla wysokiej jakości piwa.

 • Słód pszeniczny

  Belgijski słód do piwa charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, od słodu produkowanego na świecie odróżniają go smak, czystość produkcji, kolor. Te cechy stały się kluczem do stworzenia bogatego asortymentu belgijskich piw.

 • Słody specjalne

  Belgijski słód charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, od innych słodów odróżnia go smak, czystość produkcji, kolor. Te cechy stały się kluczem do stworzenia bogatego asortymentu belgijskich piw.

 • Słód wędzony

  Najprawdziwsze słody  wędzone do piwa! Słody wędzone mogą być stosowane do produkcji piwa podczas etapu destylacji np. jako słód pilzneński oraz piw typu "grodziskie". Słód wędzony jest tylko najlepszym szkockim torfem.

 • Ziarno niesłodowane

  Jęczmień palony do produkcji domowego piwa.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć