MENU

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Szklanki do piwa

Szklanki, szkło do piw rzemieślniczych, ipa, pszenicznych. Szklanka do piw typu IPA dzięki swoim wyszukanym kształtom stała się najbardziej popularną szklanką do degustacji piw rzemieślniczych oraz warzonych według specjalnych receptur. Specyficzne receptury, które gwarantują doskonały smak oraz aromat podane w szklance o wysublimowanym kształci...

Szklanki, szkło do piw rzemieślniczych, ipa, pszenicznych. Szklanka do piw typu IPA dzięki swoim wyszukanym kształtom stała się najbardziej popularną szklanką do degustacji piw rzemieślniczych oraz warzonych według specjalnych receptur. Specyficzne receptury, które gwarantują doskonały smak oraz aromat podane w szklance o wysublimowanym kształcie z lekko rozchyloną ku górze czarką powoduje, że degustowanie piwa nabiera innego wymiaru. Ryflowania w dolnej części szklanki zapewniają nie tylko dizajnerski styl, ale przede wszystkim komfortowe trzymanie w dłoni.

Kieliszek TEKU o unikalnym kształcie, pozwala uwolnić nieprzeciętny aromat oraz smak każdego rodzaju piwa. Idealny do degustacji również piw smakowych, czyli takich, do których dodane zostały dodatkowe składniki w celu wzbogacenia smaku finalnego produktu.

Ciemne piwo, do którego produkcji używa się karmelizowanego słodu i słodów jęczmiennych, jest zazwyczaj wyraźniejsze w smaku, cięższe i bardziej aromatyczne. Dlatego też do serwowania preferuje się szkło o charakterystycznej, zamykającej się czaszy, co pozwala na zachowanie niepowtarzalnego bukietu smakowego piwa, umożliwia niepowtarzalny rozwój aromatów na tle alkoholu.

Piwo pszeniczne powinno być podawane w wysokich, cylindrycznych szklankach zapewniających odpowiednią przestrzeń dla powstającej obfitej piany.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć