Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Chłodnice zanurzeniowe do piwa

Chłodnica zanurzeniowa do piwa, inaczej nazywana chłodnicą zanurzeniową do brzeczki piwnej służy do schładzania piwa. Dzięki niej skrócisz czas zmniejszania temperatury trunku oraz zabezpieczysz go przed zakażeniem.

Chłodnica do piwa

Chłodnica do piwa jest wykorzystywana do szybkiego schładzania brzeczki piwnej po chmieleniu, ale przed dodaniem ...

Chłodnica zanurzeniowa do piwa, inaczej nazywana chłodnicą zanurzeniową do brzeczki piwnej służy do schładzania piwa. Dzięki niej skrócisz czas zmniejszania temperatury trunku oraz zabezpieczysz go przed zakażeniem.

Chłodnica do piwa

Chłodnica do piwa jest wykorzystywana do szybkiego schładzania brzeczki piwnej po chmieleniu, ale przed dodaniem drożdży. Za jej ekspresowe obniżenie temperatury odpowiedzialne są zwoje ze stali nierdzewnej, do których wlewana jest zimna woda. Proces schładzania brzeczki jest wyjątkowo prosty, skuteczny i możliwy do samodzielnego przeprowadzenia przez nawet niedoświadczonego piwowara.

Chłodnica zanurzeniowa – cechy produktu

Wiesz już, że chłodnica zanurzeniowa jest niezwykle przydatna w procesie warzenia piwa, ale przed jej zakupem powinieneś dowiedzieć się o wszystkich cechach tego produktu.

Chłodnica zanurzeniowa do piwa jest:

• wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie ulega korozji i jest wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne,

• łatwa w czyszczeniu z zabrudzeń, dzięki gładkiej powierzchni,

• przeznaczona dla amatorów oraz profesjonalnych piwowarzy,

• materiał, z jakiego jest wykonana, nie wpływa ani na smak przygotowywanego piwa, ani na zdrowie spożywającego je,

• wygodna w użyciu przez specjalne zagięcia, dzięki którym możesz powiesić ją na krawędzi zbiornika,

• lekka, ale solidna,

• prosta w wykonaniu, ale skuteczna.

Sposób użycia chłodnicy do brzeczki piwnej

Sposób użycia chłodnicy do brzeczki piwnej jest bardzo prosty i z pewnością szybko opanujesz proces schładzania piwa w zaciszu własnego domu. Po pierwsze, chłodnicę powinieneś umieścić w gorącym płynie, który wkrótce stanie się piwem. Przygotuj wężyk, którego jeden z końców przymocujesz do źródła zimnej wody, a drugi do otworu kończącego zwój. Sprawdź, czy wężyk jest dobrze zamontowany i odkręć zawór z zimną wodą. Cały czas kontroluj temperaturę brzeczki piwnej – zakłada się, że schładzanie powinno trwać do kilkunastu minut, jednak ten czas może różnić się w zależności od temperatury i ciśnienia wody. To wszystko! Chłodzenie brzeczki piwnej jest najważniejszym, ale wcale nie najbardziej skomplikowanym etapem warzenia piwa.

Oferta chłodnic zanurzeniowych do piwa

W sklepie Alembik.eu znajdziesz szeroką ofertę chłodnic zanurzeniowych do piwa, lub dokładniej – do brzeczki piwnej. Sprawdź dostępne modele chłodnic, które charakteryzuje prostota, praktyczność, wydajność, wytrzymałość i łatwość w użytkowaniu.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć