Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Nalewaki do piwa z kega

Pompki, nalewaki do piwa oraz naboje CO2 potrzebne do serwowania domowego piwa z mini kegów. Stalowe mini kegi 5 l do drugiej fermentacji domowego piwa lub do serwowania gotowego piwa oraz niezbędne akcesoria jak krany, naboje z CO2, podstawki oraz kołnierze chłodzące. Mini keg to idealny pomysł np. na większe biesiady kiedy zamiast 10 butelek m...

Pompki, nalewaki do piwa oraz naboje CO2 potrzebne do serwowania domowego piwa z mini kegów. Stalowe mini kegi 5 l do drugiej fermentacji domowego piwa lub do serwowania gotowego piwa oraz niezbędne akcesoria jak krany, naboje z CO2, podstawki oraz kołnierze chłodzące. Mini keg to idealny pomysł np. na większe biesiady kiedy zamiast 10 butelek możemy zaserwować piwo z beczki prawie jak w pubie. Do wyboru mamy mini kegi z kranem, do których potrzebujemy pompkę lub kegi bez kranu i wówczas niezbędny będzie nalewak na naboje. Piwo z kega z nalewakiem na naboje CO2 może stać dłużej zaczęte, gdyż wtłoczyliśmy gaz, a nie powietrze. Kegi są wielokrotnego użytku.

Z nalewakiem do piwa trunek smakuje lepiej?

Piwo smakuje lepiej, gdy jest nalane prosto z beczki niż kiedy jest serwowane w butelkach. Goście w naszym domu z pewnością docenią, że proponujemy im tak wykwintne trunki, dlatego warto zdecydować się na zakup specjalnego nalewaka do piwa z kega.

Nalewak do piwa - niezbędny element profesjonalnego zestawu domowego piwosza

Stworzenie systemu kranowego niczym z pubu to nie lada wyzwanie. Gdy już zaopatrzymy się w nalewak do piwa, należy przede wszystkim pamiętać o odpowiedniej konfiguracji dozownika przed użyciem. Najważniejszym aspektem jest ciśnienie CO2, trzeba ja właściwie ustawić, by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Dobrze ustawiony nalewak do piwa z pewnością będzie atrakcją każdej zakrapianej imprezy!

Jak używać nalewaka do piwa z kega? - Nalewanie piwa krok po kroku

Nalewanie piwa do szklanki wydaje się prostym zadaniem. Jednak, gdy chcemy zrobić to wedle profesjonalnych standardów, musimy działać według ustalonych kroków. Po pierwsze szklanka musi być ustawiona pod kątem względem nalewaka do piwa. Gdy jej pozycję mamy już opanowaną, musimy ustawić ją pod kranem i otworzyć kran. Naczynie należy delikatnie przesuwać po pionowej osi do czasu, aż nie będzie on pełny w około 60%. Takiej ilości piwa w szklance należy dać odpocząć - w praktyce do chwili, kiedy osadzi się pianka. Kolejno szklankę jeszcze raz podkładamy pod kranik i nalewamy piwa, aż naczynie będzie pełne. Zasady te działają dla każdego rodzaju piwa, z wyjątkiem pszenicznych i starych - te nalewamy bez przerwy na osadzenie się pianki. Warto pamiętać także, że piwo idealne to takie, którego temperatura wynosi od 6 do 7 stopni. Używanie nalewaka do piwa z kega po przeczytaniu powyższej instrukcji nie będzie już stanowić problemu.

Na zdrowie!

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć