Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
Stan:

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Słody podstawowe

Castle Malting®! Wysokiej jakości słód dla wysokiej jakości piwa.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Szybki podgląd
  7.14 W magazynie

  Słód monachijski typ I (12-15 EBC) jest produkowany w suszarni ze słodu zielonego, w podobnej technologii co słód pilzneński, wymaga jednak więcej wysiłku przy słodowaniu i suszeniu.

  7,14 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  7.62 W magazynie

  Słód monachijski typ II (16-24 EBC) jest produkowany w suszarni ze słodu zielonego, w podobnej technologii co słód pilzneński, wymaga jednak więcej wysiłku przy słodowaniu i suszeniu.

  7,62 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  5.71 Dostępny produkt z innymi opcjami

  PALE ALE (5,5 - 7,5 EBC) - Strzegom Odmiana jęczmienia: Jęczmień browarny 2 rzędowy, pochodzenia polskiego, ze zbiorów 2013 roku.  Słód Pale Ale produkowany jest w suszarni i jest odpowiedni jako baza do wszystkich rodzajów piw typu Ale.

  5,71 zł
  Brak towaru
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Szybki podgląd
  5.24 Dostępny produkt z innymi opcjami

  PILZNEŃSKI (3,2 - 4,5 EBC) - Strzegom Odmiana jęczmienia: Jęczmień browarny 2 rzędowy, pochodzenia polskiego, ze zbiorów 2013 roku.  Słód pilzneński produkowany jest w suszarni i jest odpowiedni jako baza do wszystkich rodzajów piw.

  5,24 zł
  Brak towaru
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Szybki podgląd
  7.00 W magazynie

  Słód wiedeński (7-12 EBC) jest produkowany w suszarni ze słodu zielonego, w podobnej technologii co słód pilzneński.

  7,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  7.50 W magazynie

  PALE ALE (5,5 - 7,5 EBC) - Weyermann Odmiana jęczmienia: Jęczmień browarny 2 rzędowy. Podstawowy słód do wszelkiego rodzaju piw, w szczególności górnej fermentacji zacieranych metodą infuzyjną: bitter, stout, porter angielski. Słód pale ale może stanowić do 100% zasypu podczas zacierania.

  7,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  7.14 W magazynie

  PILZNEŃSKI PREMIUM (2 - 2,5 EBC) - Weyermann Bardzo jasny słód do piw dolnej i górnej fermentacji: pilsner, lager, ale. Słód pilzneński najwyższej jakości (premium pilsner malt), może stanowić do 100% zasypu podczas zacierania.

  7,14 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  5.04 Oczekiwanie na dostawę

  MONACHIJSKI I (12 - 17 EBC) - Weyermann Słód polecany do piw ciemnych dolnej i górnej fermentacji oraz do piw w stylu: bock, stout, oktoberfestbier, brown ale, schwarzbier. Słód monachijski typ I (munich malt) może stanowić do 100% zasypu podczas zacierania.

  5,04 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  8.10 W magazynie

  Słód Wiedeński polecany do piw w stylu: maerzenbier, maibock, oktoberfestbier, golden ale, porter. Słód wiedeński (vienna malt) może stanowić do 100% zasypu podczas zacierania.

  8,10 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć