Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
Stan:

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Słody karmelowe

Słody do piwa. Castle Malting® jest prowadzone przez zespół prawdziwych profesjonalistów, a charakterystyka naszej słodowni pozwala nam na spełnienie wszelkich wymogów jakościowych, od mikrobrowarów do dużych browarów przemysłowych. Co więcej, nasze doświadczenie i zdobyta przez lata wiedza, są do waszej całkowitej dyspozycji w postaci naszych e...

Słody do piwa. Castle Malting® jest prowadzone przez zespół prawdziwych profesjonalistów, a charakterystyka naszej słodowni pozwala nam na spełnienie wszelkich wymogów jakościowych, od mikrobrowarów do dużych browarów przemysłowych. Co więcej, nasze doświadczenie i zdobyta przez lata wiedza, są do waszej całkowitej dyspozycji w postaci naszych ekspertów, potrafiącym sprostać nowym projektom.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
 • Szybki podgląd
  0.90 W magazynie

  Słód Weyermann CARAAROMA używany jest do piw ciemnych typu porter, stout, bock, amber ale. Nadaje wyjątkowy słodowy aromat i głęboki ciemnowiśniowy kolor. Można stosować do 15% w zasypie.

  0,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.86 W magazynie

  Słód specjalny CARABELGE Weyermann, polecany do piw belgijskich. m.in.: Blonde, Bruin, Amber, Dubbel, Tripel a także do pełnych i mocnych lagerów w stylu:  Märzen, Maibock, Doppelbock, Eisbock.Oryginalny słód karmelizowany (Carabelge®), może stanowić do 15% (piwa pełne) lub do 30% (piwa mocne) zasypu podczas zacierania. Efekt: pełny aromat słodowy,...

  0,86 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.95 W magazynie

  Słód specjalny CARAMUNICH II Weyermann, dodatek do wielu piw ciemnych oraz jasnych w stylu: oktoberfestbier, bock, porter, stout, red ale, brown ale, pale ale. Oryginalny słód monachijski karmelizowany (Caramunich®), może stanowić do 10% (piwa ciemne) oraz do 5% (piwa jasne) w zasypie podczas zacierania. Efekt: pełny, słodowy aromat i głęboki kolor...

  0,95 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.70 W magazynie

  Słód specjalny CARAMUNICH III Weyermann, dodatek do wielu piw ciemnych oraz jasnych w stylu: oktoberfestbier, bock, porter, stout, red ale, brown ale, pale ale. Oryginalny słód monachijski karmelizowany (Caramunich®), może stanowić do 10% (piwa ciemne) oraz do 5% (piwa jasne) w zasypie podczas zacierania. Efekt: pełny, słodowy aromat i głęboki kolor...

  0,70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.80 W magazynie

  Słód specjalny CARAPILS Weyermann, dodatek do piw jasnych w stylu: pilsner, bock, light beer. Oryginalny słód pilzneński karmelizowany (Carapils®), może stanowić do 10% (pilsnery) oraz do 40% (inne piwa) w zasypie podczas zacierania. Efekt: mocniejsza piana i pełniejszy smak w gotowym piwie.

  0,80 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.80 W magazynie

  Używany w piwach typu Brown Ale, flamandzkie brązowe, Bockbier, Scottish Ale. Nadaje mocniejszy słodowy aromat i czerwony kolor. Można stosować 10-25% w zasypie.

  0,80 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.76 Dostępny produkt z innymi opcjami

  Słód specjalny, odpowiednik "Biscuit Malt", polecany do piw belgijskich. m.in.: Trappist, Blonde, Bruin, Amber, Belgian Ale, Dubbel, Tripel, Lambic a także do piw owocowych.

  0,76 zł
  Brak towaru
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Szybki podgląd
  1.00 W magazynie

  Prawdziwy belgijski słód "herbatnikowy". Bardzo lekko palony słód z 50 jednostkami w skali EBC dodaje piwu herbatnikowego/chlebowego smaku. Idealny do wszelkich eksperymentów z piwami belgijskimi! Może stanowić od 5 do 15% zasypu.

  1,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.80 Oczekiwanie na dostawę

  Słód Cara Gold zwany także słodem Crystal w Anglii. Można użyć od 1 do 5% do piw jasnych, aż do 10% przy piwach ciemnych. Nadaje piwu pełniejszy, bardziej słodowy o karmelowej słodyczy smak.

  0,80 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  0.80 Oczekiwanie na dostawę

  Oryginalny angielski słód karmelowy - Crystal Malt - produkowany przez ponad 200-letnią słodownię Thomas Fawcett & Sons.

  0,80 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  0.33 Oczekiwanie na dostawę

  Odmiana jęczmienia: Jęczmień browarny 2 rzędowy, pochodzenia polskiego. Charakterystyka wyrobu: jest produkowany w procesie prażenia słodu zielonego. Wzbogaca aromat, dodaje smaku i pogłębia bursztynowy kolor w piwach typu Ales i Vienna. Odpowiedni w zaspie do 25% do piw typu Lagers: Red, Vienna, Bockbier i Red Ale, Brown Ale, Altbier.

  0,33 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  0.80 W magazynie

  Słód karmelowy 30 jest produkowany w procesie prażenia słodu zielonego.

  0,80 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć