MENU

Katalog

Dostępność
Stan:

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Słód pszeniczny

Belgijski słód do piwa charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, od słodu produkowanego na świecie odróżniają go smak, czystość produkcji, kolor. Te cechy stały się kluczem do stworzenia bogatego asortymentu belgijskich piw.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  4.70 W magazynie

  Słód PSZENICZNY (3 - 6 EBC) - Strzegom.Słód pszeniczny produkowany jest w suszarni z wysokiej jakości pszenicy. Podstawowy słód do warzenia piw pszenicznych. Może stanowić do 80% zasypu (piwa typu Weizen) oraz do 7% (Kölsch, Altbier).

  4,70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  6.00 W magazynie

  Słód PSZENICZNY (3 - 5 EBC) - Weyermann. Podstawowy słód przy warzeniu piw w stylu: weizen, hefe-weizen, witbier, doskonały dodatek do piw w stylu koelsch, alt oraz piw niskoalkoholowy ch. Słód pszeniczny jasny (wheat pale), może stanowić do 80% zasypu podczas zacierania.

  6,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4.90 W magazynie

  Słód PSZENICZNY KARMELOWY (100 - 150 EBC) - Strzegom/Viking.Słód pszeniczny karmelowy produkowany z polskich odmian pszenicy. Jest produkowany w procesie prażenia pszenicznego słodu zielonego. Nadaje typowego pszenicznego aromatu, pogłębiając barwę i smak piwa. Może stanowić do 15% zasypu do piw typu „Hefe-Weizen”, „Dunkle-Weizen”, red ale.

  4,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów