Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Automatyczne kotły warzelne/kotły zacierne

W naszej ofercie możesz znaleźć automatyczny kocioł zacierny Coobra wykonany ze stali nierdzewnej. Głównie do sporządzania zacieru, warzenia i schładzania brzeczki na domowe piwo. Teraz w sprzedaży jest model z ulepszonym kontrolerem V2. Pozwala ustawić timer nawet do 99 min. Co więcej, można regulować moc co 100W.

Jakie kotły warzelne znajdują ...

W naszej ofercie możesz znaleźć automatyczny kocioł zacierny Coobra wykonany ze stali nierdzewnej. Głównie do sporządzania zacieru, warzenia i schładzania brzeczki na domowe piwo. Teraz w sprzedaży jest model z ulepszonym kontrolerem V2. Pozwala ustawić timer nawet do 99 min. Co więcej, można regulować moc co 100W.

Jakie kotły warzelne znajdują się w naszej ofercie?

Kocioł warzelny, który można zakupić u nas w sklepie, jest dużej objętości. Objętość jego to aż 35L z dolną siatką o oczkach średnicy 2 mm. Wchodzi do środka i można go zawiesić na dwóch wysokościach do filtracji młóta. Podziałka na ściance do 45l co 1l. Znajdujący się w naszej ofercie kocioł zacierny ma możliwość zaprogramowania 4 etapów zacierania. Do każdego etapu można oczywiście oddzielnie ustawić nie tylko czas, temperaturę ai moc grzania. Można też uruchomić

System anty przypaleniowy, który dzięki pompie otwiera obieg cyrkulacji tuż przy samym dnie. Powoduje to ruch cieczy zbliżony do ciągłego mieszania. Dzięki temu drobinki słodu i chmielu nie będą przywierać do elementu grzewczego na dnie kotła warzelnego. Samo mieszanie powinno być włączone cały czas nawet podczas zacierania. Powoduje to lepsze, szybsze i dokładniejsze wymieszanie temperatury. Krany ze stali nierdzewnej przy pompie, ułatwiają kontrolę przepływu brzeczki. Natomiast przymocowana do korpusu kotła warzelnego stalowa rura zapewniająca cyrkulację brzeczki z zaworem przepływu. Automatyczne wyłączenie w przypadku przeciążenia i przegrzania dla bezpieczeństwa. Brak ukrytych elementów sprawia, że urządzenie jest łatwe do czyszczenia. W naszym sklepie do zestawu dodajemy chłodnice spiralna, bez gwintów czy szybkozłączy.

Jakie ma właściwości kocioł zacierny?

Do najważniejszych właściwości wyposażenia gastronomicznego należy jego jakość oraz funkcjonalność. Przypalaniu się skutecznie zapobiega rozbudowany regulator temperatury automatycznego kotła zaciernego do piwa. Co więcej, system grzania pośredniego. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają systemy izolacyjne oraz starannie wyprofilowane rękojeści. Chronią oczywiście przed poparzeniem. Cennym dodatkiem są systemy zapobiegające przegrzaniu się urządzenia lub nadmiernym poziomom ciśnienia.

W przypadku pozostałych elementów wyposażenia duże znaczenie mają także materiały wykonania sprzętu. W ofercie naszego sklepu znajdą się kotły warzelne zrobione ze stali nierdzewnej. Przede wszystkim nie ulegają korozji w wyniku długotrwałego kontaktu z wodą. Zastosowane tworzywa charakteryzują się także wysokim poziomem kwasoodporności. To oczywiście pozwala na przygotowywanie potraw zawierających zróżnicowane stężenia kwasu.

Automatyczne kotły zacierne Coobra to urządzenia istotnie ułatwiające przygotowywanie trunku. Nasze najnowsze modele są regularnie wyposażane w szereg funkcji dodatkowych, zwiększających bezpieczeństwo. Przede wszystkim wygodę użytkowania. Kotły warzelne, jak również innego typu wyposażenie gastronomii znajdziecie w naszym asortymencie.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć