Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Pojemniki, beczki do bimbru, gąsiory do nalewek

Pojemniki, beczki, balony, czy słoje to niezbędne akcesoria do przechowania bimbru, nalewek, piwa, czy wina. Sprawdź szeroką gamę produktów sklepu Alembik.eu, w których bezpiecznie umieścisz swój alkohol.

Beczki do bimbru

Beczki do bimbru umożliwiają proste przeprowadzenie fermentacji alkoholowej. Duży otwór pozwala na wygodne umieszczanie kolej...

Pojemniki, beczki, balony, czy słoje to niezbędne akcesoria do przechowania bimbru, nalewek, piwa, czy wina. Sprawdź szeroką gamę produktów sklepu Alembik.eu, w których bezpiecznie umieścisz swój alkohol.

Beczki do bimbru

Beczki do bimbru umożliwiają proste przeprowadzenie fermentacji alkoholowej. Duży otwór pozwala na wygodne umieszczanie kolejnych składników wewnątrz pojemnika, a jego pojemność pozwala na przechowanie równie dużej ilości alkoholu. Szczelne zamknięcie beczki fermentacyjnej gwarantuje prawidłowy przebieg fermentacji oraz zachowanie świeżości alkoholu. Warto zainwestować w solidną beczkę fermentacyjną, ponieważ może zostać ona użyta wielokrotnie podczas produkcji domowej roboty bimbru, nalewki, wina, czy piwa.

W sklepie Alembik.eu znajdziesz beczki fermentacyjne do bimbru i innego rodzaju domowej roboty alkoholu o pojemności 50l lub 100l.

Pojemniki na bimber i nalewki

Pojemniki na bimber i nalewki, czyli pojemniki fermentacyjne oraz wiadra fermentacyjne pozwolą Ci przygotować Twój ulubiony trunek w zaciszu własnego domu. Pojemniki i wiadra fermentacyjne są lekkie, wygodne, łatwe w sterylizacji, przenoszeniu oraz przechowywaniu. Są wykonane z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością, w tym do produktów zawierających alkohol.

Oferujemy plastikowe pojemniki na bimber lub nalewki w formie zamykanych szczelnie wiader. Te zbiorniki szczególnie dobrze sprawdzają się przy produkcji większej ilości alkoholu, ponieważ ich pojemność może wynosić nawet kilkadziesiąt litrów. Polecamy niezwykle praktyczne pojemniki fermentacyjne 15l, 30l i 60l z kranem, miarką oraz solidnym uchwytem i szczelnym zamknięciem.

Stożkowe pojemniki na bimber

Stożkowe pojemniki na bimber dostępne w naszym sklepie charakteryzuje wysoka wytrzymałość i grube ścianki. Dostępne modele mogą zmieścić nawet kilkaset litrów alkoholu. Zdecydowanie największą zaletą tych modeli jest solidny stelaż, umożliwiający komfortowe korzystanie ze zbiornika oraz stabilne położenie. W zestawie oprócz samego pojemnika stożkowego znajdziesz: uszczelkę, rurkę fermentacyjną oraz stelaż.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz stożkowe pojemniki na bimber o pojemności 46l, 80l i 115l.

Balony na nalewki

Balony na nalewki to niezastąpione akcesoria w domowej produkcji alkoholu. Balon na nalewki zwany też gąsiorem świetnie sprawdza się do przechowywania wyprodukowanego alkoholu. Balony są nie tylko funkcjonalne, ale także ozdobne. Co istotne, szkło nie reaguje z alkoholem ani kwasami, więc nie ma najmniejszego wpływu na smak trunku.

W ofercie sklepu Alembik.eu znajdziesz szklane balony na nalewki w koszach plastikowych i wiklinowych, które chronią gąsior przed stłuczeniem, a ich przenoszenie jest znacznie łatwiejsze dzięki wygodnym uchwytom. Sprawdź szeroki wybór balonów na nalewki o różnym kształcie i pojemności od 5 do 34 litrów.

Słoje wielofunkcyjne

Koniecznie sprawdź także ofertę uniwersalnych słojów do nalewek i innego rodzaju alkoholu lub przetworów domowych. Dostępne słoje są w różnych kolorach, kształtach i pojemnościach od 5 do 25l. Do słoika dołączone są również szelki ułatwiające transport.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć