Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Słoiki z kranem/szklane słoje z kranikami

Słoiki z kranikiem do przechowywania i serwowania nalewek, destylatów. Oferujemy między innymi dobrze wykonane słoje z grubego szkła angielskiej marki Kilner. Słój z kranikiem doskonale nadaje się zarówno do przechowywania jak i serwowania napojów. Posiada szczelną pokrywę szklaną z uszczelką, zamykaną na klips. Wypełniony może być oryginalną oz...

Słoiki z kranikiem do przechowywania i serwowania nalewek, destylatów. Oferujemy między innymi dobrze wykonane słoje z grubego szkła angielskiej marki Kilner. Słój z kranikiem doskonale nadaje się zarówno do przechowywania jak i serwowania napojów. Posiada szczelną pokrywę szklaną z uszczelką, zamykaną na klips. Wypełniony może być oryginalną ozdobą każdej kuchni, spiżarni, czy piwniczki. Słoje z kranikiem świetnie będą się sprawdzać przy prezentacji i serwowaniu trunków na imprezie w domu i na działce, przy grillu jak i na weselnym stole.

Kilka słów o słoikach z kranikiem

Słoiki z kranikiem to nic innego jak szczelnie zamykane naczynia, które różnią się głównie pod względem pojemności. Wśród małych słojów z kranikiem znajdziemy takie o pojemności 3 l, pojemność dużych natomiast sięga nawet 10 l, a więc zdołają one pomieścić napój dla kilkunastu osób.

Jakie napoje możemy serwować w słoiku z kranikiem?

Słoiki z kranikiem doskonale nadają się do dozowania wszelkiego rodzaju trunków, ale także bezalkoholowych napoi takich jak, chociażby soki, nektary, lemoniady, kompoty czy po prostu woda mineralna. Do tej ostatniej dodać można także kawałki owoców czy mięty. Niemalże każdy płyn wlany do takiego słoika będzie wyglądał efektownie i na pewno zachęci do poczęstunku gości na organizowanej imprezie czy przyjaciół na domowym spotkaniu.

Trwałość i jakość napoju ze słoja z kranikiem

Każdy słoik z kranikiem posiada uszczelkę, która zapewnia dobry smak i właściwy zapach płynu, a także razem z wieczkiem stanowi zabezpieczenie przed zabrudzeniami oraz insektami w momencie, gdy nasz słoik stoi na zewnątrz podczas letniej imprezy. Na plenerowe spotkania na świeżym powietrzu najlepiej pasują zimne napoje. Słoiki z kranikiem gwarantują stosunkowo długie utrzymanie zimnej temperatury ze względu a grube szkło, z jakiego zostały wykonane. Wystarczy więc umieścić w środku kilka kostek lodu i orzeźwiający płyn na piknik gotowy!

Zalety słoja z kranikiem

• Atrakcyjny wygląd, który przyciągnie zarówno dorosłych jak i dzieci.

• Wielofunkcyjność - nasz słój przechowa alkohole, wodę, słodkie napoje, czy cokolwiek zechcemy.

• Wybór - możemy kupić słoje z kranikiem o pojemności i wyglądzie, które nam odpowiadają, a więc wybrać taki, jaki nam się podoba.

• Wykonanie - solidny kranik, specjalna uszczelka i wieczko oraz grube szkło.

Te cechy zapewnią trwałość na lata.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć