Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Zaciskarki do zakrętek/nakrętek

Zaciskarka do zakrętek to łatwy w obsłudze zamykacz do zakrętek na butelki. Jest tak zbudowany, ze posiada dwie regulacje. Reguluje szerokość zakrętki od 24 mm do 44 mm. Dodatkowo reguluje wysokość zakrętki od około 10 mm do 36 mm. Chodzi tutaj oczywiście o długość, na jakiej kończy się pierścień, który ulega zaciśnięciu. W sprzedaży są także pr...

Zaciskarka do zakrętek to łatwy w obsłudze zamykacz do zakrętek na butelki. Jest tak zbudowany, ze posiada dwie regulacje. Reguluje szerokość zakrętki od 24 mm do 44 mm. Dodatkowo reguluje wysokość zakrętki od około 10 mm do 36 mm. Chodzi tutaj oczywiście o długość, na jakiej kończy się pierścień, który ulega zaciśnięciu. W sprzedaży są także prostsze opcje zaciskarki na zakrętki, które maja 28 mm.

W naszej ofercie można znaleźć ręczne urządzenie do zaciskania plomby, czy pierścienia gwarancyjnego. Zaciskarkę do nakrętek używamy po zakręceniu zakrętki na szyjkę butelki. Nakłada się ją na nakrętkę i ściska rączki, obracając butelkę w celu zaciśnięcia pierścienia. Wariant zaciskarki do butelek jest również dostępny w najmniejszych rozmiarach, czyli 18 x 12 mm.

Zaciskarka do nakrętek jak nakładać?

W sklepie można znaleźć wygodną zaciskarkę do zakrętek o średnicy 28 mm i wysokości 18 mm. Łączy nie tylko skuteczność i wytrzymałość z niewielkimi wymiarami. Łączy ze sobą nowoczesny wygląd. Dedykowana jest do standardowych zakrętek na wódkę.

Wystarczy tylko dobrze zakręcić zakrętkę, a także nałożyć zaciskarkę do butelek. Co więcej, ścisnąć jej ramiona, a następnie wykonać kilka obrotów wokół szyjki butelki. Oczywiście zgodnie z instrukcją. Zamykacz do butelek doskonale zaciska obrączkę zakrętki na szyjce. Dzięki temu przy odkręcaniu słyszy się przyjemny dźwięk znany z otwierania sklepowych trunków.

Należy nakręcić zaciskarkę do zakrętek do samego końca. Następnie nałożyć zaciskarkę na nakręconą zakrętkę. Uchwyty należy ścisnąć i obrócić w tę samą stronę co uprzednio nakręcona zakrętka.

Zaciskarka do zakrętek

Aby zamknąć butelkę przy pomocy zakrętki, nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi. Co w przypadku, gdy chce się zamknąć butelkę profesjonalnie. W tej sytuacji przyda się zaciskarka do zakrętek. Zaciskarka do nakrętek to urządzenie do zgniatania tzw. pierścienia gwarancyjnego przy nakrętkach. Wystarczy, że nałoży się akcesorium na zakrętkę, a następnie obróci pokrętłem zaciskarki. Pierścień zostanie równomiernie ściśnięty. W efekcie otrzymuje się idealnie szczelnie zamkniętą butelkę. Nakrętka wyda z siebie charakterystyczny trzask podczas otwierania.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć