Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Lejki do wódki

Lejki do wódki dostępne są w naszej ofercie o różnych rozmiarach. Wyposażone dodatkowo w praktyczne sitko. Do zaoferowania mamy plastikowe lejki, także o różnych kolorach. Lejki z sitkiem do nalewek przydatne będą na pierwszym etapie filtrowania. Przy dodaniu cukru do butelek, przelewaniu moszczu, czy nastawu. Polecamy także praktyczne lejki do ...

Lejki do wódki dostępne są w naszej ofercie o różnych rozmiarach. Wyposażone dodatkowo w praktyczne sitko. Do zaoferowania mamy plastikowe lejki, także o różnych kolorach. Lejki z sitkiem do nalewek przydatne będą na pierwszym etapie filtrowania. Przy dodaniu cukru do butelek, przelewaniu moszczu, czy nastawu. Polecamy także praktyczne lejki do słoików. W naszym sklepie lejki są o rozmiarach takich jak 6 cm, 15 cm, 16 cm, 22 cm lub 25 cm. Dostępne kolory to biały, czerwony, zielony i niebieski.

Idealne są do nalewania alkoholu do butelek. Zapobiegają przelaniu się napojów z butelki, ponieważ posiadają blokadę napełniania. W momencie, gdy jest nalana odpowiednia ilość płynu do butelki, gumowa uszczelka unosi się do góry. W tym czasie można bezpiecznie usunąć lejek z butelki, mimo że jest w nim nadal ciecz.

Lejki do wódki wykonane są ze sztucznego tworzywa. Nie zaleca się stosowania lejków metalowych. Metal wchodzić może w reakcję z drożdżami i kwasami zawartymi w moszczu.

Jakie właściwości ma lejek z sitkiem do nalewki?

Lejek z sitkiem do nalewki to połączenie, którego użyteczność doceni każdy producent domowych alkoholi. Lejek, jak i sitko to akcesoria, bez których nie sposób się obejść podczas produkcji alkoholu. Również, jeśli w planie jest przygotowanie domowych nalewek o różnych rodzajach. Narzędzia są często stosowane razem, gdy chce się przefiltrować ciecz, jednocześnie przelewając ją do kolejnego naczynia. Stosowanie dwóch akcesoriów naraz niestety nie zawsze jest łatwe. Lejek do wódki wyposażony we własne sitko rozwiązuje ten problem. Przyrząd jest bardzo wygodny w użyciu i może być stosowany do przelewania domowych trunków. Nie wchodzi w reakcję z alkoholem i jest neutralny dla smaku oraz zapachu cieczy. Lejek z sitkiem do nalewki dodatkowo posiada bardzo wygodny mechanizm. Zapobiega dodatkowo przelaniu cieczy podczas butelkowania.

Lejek do wódki jako niezastąpiony pomocnik

Lejki do wódki to akcesoria, które niesamowicie wpływają na jakość pracy podczas tworzenia domowych przetworów. W ofercie znaleźć można lejki z sitkiem do nalewki, dzięki którym przeleje się przetwory do butelek. Dzięki temu zatrzyma się wszelkie zbędne elementy, które nie powinny znaleźć się w szkle. Do takich elementów można zaliczyć np. pestki i resztki owoców. Dzięki temu, sok, nalewka, czy inne napoje, staną się klarowne i czyste. Lejki do wódki, mają bardzo charakterystyczne, szerokie ujście, umożliwiające stabilne umieszczenie na otworze słoika. Szeroki otwór pozwala na wygodne przekładanie przetworów do szkła. Ponadto lejek posiada naprawdę wygodne uchwyty ułatwiające prace. Materiał, z którego został wykonany, jest dopuszczony do kontaktu z napojami alkoholowymi. Dopuszcza się go także do procesów z żywnością i wysokimi temperaturami. Lejek z sitkiem do nalewki, dzięki swojej budowie, z powodzeniem nada się do każdego słoika. Niezależnie od posiadanej pojemności i szerokości gwintu. W jaki sposób użyć prawidłowo lejka z sitkiem do nalewki?

• Należy umieścić lejek w szyjce butelki,

• napełnić lejek domowym alkoholem,

• po napełnieniu znajdująca się uszczelka na wylocie zamyka dopływ płynu do butelki,

• na końcu należy wyjąć lejek z butelki za pomocą uchwytu.

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć