Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Butelki na nalewki/słoje wielofunkcyjne

Oryginalne wzory karafek, butelek na nalewki, na bimber i na likiery.

Po długim procesie samodzielnej produkcji wina, nalewki czy innego alkoholu z pewnością chciałbyś zaprezentować swoje płynne dzieło w należyty sposób. Z pomocą przychodzi nasz sklep i wybór butelek do nalewek, różnorodnych naczyń oraz słoi wielofunkcyjnych. Dzięki nim urozmaic...

Oryginalne wzory karafek, butelek na nalewki, na bimber i na likiery.

Po długim procesie samodzielnej produkcji wina, nalewki czy innego alkoholu z pewnością chciałbyś zaprezentować swoje płynne dzieło w należyty sposób. Z pomocą przychodzi nasz sklep i wybór butelek do nalewek, różnorodnych naczyń oraz słoi wielofunkcyjnych. Dzięki nim urozmaicisz swój barek wyrobów domowych. Połączenie nietuzinkowej butelki z Twoją domową nalewką może być też doskonałym prezentem dla bliskich czy znajomych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze butelki na nalewkę?

Podstawowym kryterium, które należy wziąć pod uwagę, wybierając butelkę na nalewkę, wino czy inny trunek, jest miejsce, w którym nasz trunek będzie przechowywany. Przede wszystkim należy pamiętać, że nie może on leżeć poziomo. Pionowa postawa wymaga więc, by wysokość butelki szklanej z korkiem nie była większa niż wysokość naszej półki czy szafki.

Pojemność wybieranego naczynia zależy oczywiście od ilości alkoholu, jaką posiadamy, choć nawet w przypadku dużych ilości, warto zaopatrzyć się w wiele mniejszych butelek. Podkreśli to pokaźny rozmiar naszej kolekcji.

Wybór korka to kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę, kupując butelkę do nalewki. Decydując się na zwykły, klasyczny trzeba pamiętać, że musi on być zanurzony w płynie. W przeciwnym wypadku może ulec zniszczeniu w wyniku zeschnięcia. Spowoduje to niepożądany efekt w postaci pogorszenia jakości trunku. Z tego względu warto zastanowić się nad zakrętką, która oszczędzi nam tego problemu.

Wygląd butelki do nalewek

Butelka po pierwsze musi pasować do naszego stylu oraz do wystroju wnętrza. W naszym sklepie oferujemy klasyczne naczynia o charakterystycznym kwadratowym kształcie, ale też butelki o różnorodnych formach: od prostszych, opływowych po wymyślne, przypominające figurki bałwana, choinki czy diamentu. U nas znajdziesz też tak zwane apteczne butelki — ze szkła w kolorze ciemnozielonym, a także wielofunkcyjne słoje o różnych pojemnościach uszczelniane specjalną gumą czy powszechnie zwane gąsiory.

Z pewnością kupisz tu szklane pojemniki na każdy wyprodukowany przez siebie domowy alkohol. Oferujemy butelki do nalewek, bimbru, wódki, wina.

Zapraszamy do zakupu!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 113 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć