Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Kapturki termokurczliwe 29 mm

Kapturki termokurczliwe 29 mm to idealny sposób na to, by dodatkowo zabezpieczyć korek butelki i wzmocnić zamknięcie. Osłonka dodatkowo spełnia również funkcje estetyczne. Nie tylko ozdabia szyjkę butelki. Oczywiście dzięki temu małemu dodatkowi prezentuje się bardzo efektownie i profesjonalnie. W sklepie można nabyć produkty w bardzo atrakcyjny...

Kapturki termokurczliwe 29 mm to idealny sposób na to, by dodatkowo zabezpieczyć korek butelki i wzmocnić zamknięcie. Osłonka dodatkowo spełnia również funkcje estetyczne. Nie tylko ozdabia szyjkę butelki. Oczywiście dzięki temu małemu dodatkowi prezentuje się bardzo efektownie i profesjonalnie. W sklepie można nabyć produkty w bardzo atrakcyjnych cenach i kolorach. Miłośnik domowych trunków z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni asortyment.

Kapturki termokurczliwe 29 mm na butelki

Nieodłącznym elementem akcesoriów alkoholowych, dla każdego fana domowych trunków, są kapturki termokurczliwe. Skutecznym sposobem i bardzo praktycznym, jest zanurzenie kapturka nałożonego na szyjkę butelki. Koniecznie musi być to bardzo gorąca woda. Kapturek termokurczliwy 29 mm należy założyć na zakorkowaną butelkę i przytrzymać. Następnie trzeba odwrócić butelkę szyjką w dół i zanurzyć powoli w gorącej wodzie. Kapturki termokurczliwe do wina przede wszystkim można polać gorącą wodą, np. z czajnika. Podczas używania tego sposobu należy koniecznie uważać, aby się nie poparzyć. Gwałtowna zmiana takiej temperatury może spowodować pęknięcie butelki. Skutkować to może również skaleczeniom. Obkurczanie można zastosować również, dzięki gorącemu powietrzu. Zastosowanie w tym przypadku suszarki do włosów może być naprawdę najlepszym sposobem. Moc suszarek jest zbyt słaba, ale za to idealnie sprawdzą się opalarki. Kapturki termokurczliwe 29 mm można założyć na kilka sposobów:

• Najwygodniejszym oraz najprostszym sposobem jest użycie termo-obtapiarki. W ciągu kilku sekund idealnie obkurcza się kapturek na butelce.

• Użycie uchwytu do podtrzymania kapturka termokurczliwego również się sprawdza. Wystarczy zanurzyć na 3 sekundy w gotującej się wodzie.

• Zakorkowaną butelkę z nałożonym kapturkiem termokurczliwym 29 mm, należy postawić w zlewie. Następnie polać gorącą wodą z czajnika dociskając kapturek od góry.

• Można również użyć opalarki.

Korek zamyka się szczelnie i dodatkowo ozdabia butelkę. W obu funkcjach będzie doskonale wspierany przez kapturek termokurczliwy 29 mm. Kapturek jest duży, więc śmiało, można go umieścić na korku i zanurzyć w gorącej wodzie. Materiał natychmiast przywiera do butelki, dzięki czemu jest szczelniej zamykany. Kapturki termokurczliwe to także sposób na dodanie butelce dodatkowego uroku.

Co warto wiedzieć o kapturkach termokurczliwych?

Kapturki termokurczliwe mogą być przezroczyste, zielone, czerwone, złote, czarne i niebieskie. Różne kolory mogą być używane przede wszystkim do oznaczania poszczególnych partii. W większości przypadków do butelek wina stosuje się termokurczliwe kapturki 29 mm. Po zakorkowaniu butelki nakrętka stanowi dodatkową ochronę i dekorację. Można je także stosować w innych napojach, czyli takich jak domowe nalewki i przetwory. Sprawdza się idealnie również w takich jak soki owocowe. Kapturki termokurczliwe 29 mm odgrywają dodatkową rolę dekoracyjną. Idealnie wpasowują się również jako ozdoby do domu, gdzie dodadzą pewnej estetyki i koloru. Zdarza się, że początkujący winiarz bardzo często nie wie, kiedy ma założyć kapturek na butelkę.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć