Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Esencje do alkoholu/zaprawki do bimbru, wódki

Zaprawki do alkoholi

Producentem najwyższej jakości esencji do alkoholu (tzw. zaprawki do alkoholi) jest szwedzka firma Svenska Olbolaget AB. Jest to twórca esencji STRANDS - topowej zaprawki do alkoholu. Zwyczaj dodawania aromatów do alkoholi, czy też produktów spożywczych jest praktykowany od wielu lat praktycznie na całym świecie i to zarówno...

Zaprawki do alkoholi

Producentem najwyższej jakości esencji do alkoholu (tzw. zaprawki do alkoholi) jest szwedzka firma Svenska Olbolaget AB. Jest to twórca esencji STRANDS - topowej zaprawki do alkoholu. Zwyczaj dodawania aromatów do alkoholi, czy też produktów spożywczych jest praktykowany od wielu lat praktycznie na całym świecie i to zarówno przez wielkie korporacje jak i małe firmy. Nie ma w tym nic nagannego, dlaczego jednak przepłacać, skoro sami możemy niewysokim kosztem stworzyć nasz ulubiony trunek jak wódka czy bimber, budując prawdziwy bar w domu. Niejednokrotnie alkohole zrobione na esencji do alkoholi Strands przewyższają swoim smakiem oryginał sklepowy. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zaprawek do alkoholu marki Strands. Posiadamy nie tylko wachlarz smaków i gatunków, lecz także kilka pojemności do wyboru. Zaprawkę do bimbru kupisz w wersji małej 250 ml lub dużej - 5 l.

Wszystko, co musisz wiedzieć o zaprawkach do alkoholu

Esencja do alkoholu znana także jako zaprawka do alkoholu powstaje z naturalnych składników, głównie olei czy elementów nasion różnych owoców. Aby uzyskać esencję, należy oryginalny alkohol poddać destylacji i wydobyć z niego wspomniany wcześniej naturalny aromat. Dodatkowo flakonik z zaprawką do alkoholu zawiera cząsteczki fuzji. Czy trunek z jej użyciem smakuje jak oryginał? Według wielu różnica nie jest dostrzegalna, ale warto sprawdzić to samemu.

Świat zaprawek do alkoholi

Obecnie na rynku znaleźć można szeroki wybór zaprawek do alkoholi, a wśród nich między innymi esencję do likieru, whisky, koniaku czy brandy, do wódek smakowych, a nawet zaprawki do bimbru. Z nimi można wypróbować także, jak smakuje gin, egzotyczna tequila i rum. To łatwy sposób na dostęp do alkoholi z wysokiej półki w przystępnych cenach oraz wygodna i szybka droga do własnej alkoholowej produkcji.

Więcej
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć