Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Krany plastikowe

Każdy, kto zdecydował się na domową produkcję alkoholu, zetknął się z potrzebą zastosowania kranika. Kranik plastikowy do beczki na wino najczęściej używa się do zlewania płynu. Ułatwia to przede wszystkim przelewanie alkoholu do innych pojemników.

Jakie kraniki plastikowe do wina?

Kraniki plastikowe do beczki na wino są bardzo często stosowane ...

Każdy, kto zdecydował się na domową produkcję alkoholu, zetknął się z potrzebą zastosowania kranika. Kranik plastikowy do beczki na wino najczęściej używa się do zlewania płynu. Ułatwia to przede wszystkim przelewanie alkoholu do innych pojemników.

Jakie kraniki plastikowe do wina?

Kraniki plastikowe do beczki na wino są bardzo często stosowane przy produkcji alkoholu domowego. Ułatwiają zdecydowanie nalewanie do różnych pojemników alkohol. Używane są do zlewania różnego rodzaju alkoholu, wina i nawet piwa z dużych pojemników. Kraniki plastikowe do beczki na wino wykorzystywane są również do beczek szklanych. Antałek jest bardzo atrakcyjny. Stanowią uniwersalne rozwiązanie, które stosowane jest przede wszystkim w plastikowych pojemnikach fermentacyjnych. Kran plastikowy do beczki na wino instaluje się w dolnej części pojemnika lub beczki. Wykorzystywane jest najczęściej do fermentacji piwa lub wina. Kraniki plastikowe można zamontować również do szklanych słojów. Pasują do wszystkich typów słojów z kranikiem. Kraniki plastikowe do zamontowania w dolnej części pojemnika fermentacyjnego posiadają również reduktor osadu oraz zawór grawitacyjny. Kraniki plastikowe do beczki na wino są idealnym rozwiązaniem w momencie rozlewania domowego wina. Zawór grawitacyjny bezproblemowo pozwala na rozlanie już gotowych produktów. W momencie dociśnięcia zaworka do dna butelki następuje wypływ alkoholu przez znajdującą się rurkę. Dzięki temu się nie pieni, a butelka na nalewki i w niej alkohol się nie utlenia.

Zastosowanie kraników do wina

Kraniki plastikowe do beczek na wino są wygodne i koneser domowego alkoholu nie mógłby obejść. Stanowią ułatwienie nie tylko przy rozlewaniu trunków, ale mogą pełnić funkcje dekoracyjne. Kraniki są tak skonstruowane, że ich montowanie nie wymaga zbyt dużo czasu oraz skomplikowanych działań. Wystarczy kilka minut i kranik jest gotowy do użycia. Podczas domowych przyjęć, wieczornych grillach ze znajomymi, spotkaniach w rodzinnym gronie, czy innych uroczystościach. Posiadanie kranika do rozlewania alkoholu może pomóc. Ułatwia rozlewanie i nie trzeba się martwić o pobrudzenie, czy rozlanie po powierzchni domowego alkoholu. Kranik do plastikowej beczki na wino może służyć również jako ozdoba na stołach. Butelka na nalewki ożywi pomieszczenie i doda elegancji oraz uroku we wnętrzu. Na weselnym stole przy innych alkoholach bądź na różnych spotkaniach z rodziną będzie ozdabiał pomieszczenia. Świetnie komponuje się z innymi akcesoriami znajdującymi się w środku.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć