Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Stojaki na wino/półki na wino/regały na wino

Asortyment stojaków na wino przydatnych do przechowywania butelek z ulubionymi trunkami.

Funkcje stojaków na wino

Stojak na wino stanowi doskonałe dopełnienie wnętrza, ale przede wszystkim pełni funkcję użytkową. Pozwala na przechowywanie win w pozycji leżącej, a właśnie tak, według specjalistów, powinno się przechowywać butelki, z korkami. Rega...

Asortyment stojaków na wino przydatnych do przechowywania butelek z ulubionymi trunkami.

Funkcje stojaków na wino

Stojak na wino stanowi doskonałe dopełnienie wnętrza, ale przede wszystkim pełni funkcję użytkową. Pozwala na przechowywanie win w pozycji leżącej, a właśnie tak, według specjalistów, powinno się przechowywać butelki, z korkami. Regał na wino zapewnia dłuższą trwałość trunku, ponieważ korek pozostaje wilgotny cały czas, co z kolei gwarantuje, że butelka się nie rozszczelni.

Oferujemy szeroki wybór półek na wino, które pomieszczą od 4 do 119 butelek. Możemy więc zapewnić, że zarówno właściciel kilku alkoholi, jak i posiadacz większej kolekcji znajdzie w naszym sklepie odpowiedni regał na butelki, który sprosta jego wymaganiom.

Gdzie umieścić stojak na wino?

Sprzedawane przez nas stojaki na wino świetnie nadadzą się do zaprezentowania win w salonie lub kuchni, a także do przechowywania większej liczby sztuk w piwnicy lub spiżarni. Dekoracyjna półka na wino umiejscowiona w sercu domu przedstawi gościom nasz gust, preferencje oraz za pomocą winnych etykiet pokaże, gdzie spędziliśmy wakacje. Natomiast, schowany w piwnicy drewniany regał na wino świetnie przechowa domowej roboty trunki. Niezależnie od pomieszczenia należy pamiętać, że butelki powinny stać w nienasłonecznionym miejscu o kontrolowanej temperaturze i wilgotności. Wybór lokalizacji zaczynajmy więc od zwrócenia uwagi na warunki.

Materiał, z którego wykonano regał na wino. Czy ma znaczenie?

Stojaki na wino wykonuje się przede wszystkim z drewna lub metalu. Te metalowe charakteryzują się większą wytrzymałością, zapewniają butelkom stabilność, a także przez cały czas gwarantują ich prawidłowe ułożenie. Zaletą drewnianych stojaków na wino jest niewątpliwie klasyczny wygląd oraz w przypadku twardego drewna również dobra wytrzymałość. Najpopularniejsze obecnie jest drewno sosnowe. Aby jednak być pewnym, że nasze butelki są przechowywane bezpiecznie, niezależnie od materiału, warto samodzielnie zadbać o stabilność. Pomoże w tym upewnienie się, czy regały stoją na płaskim podłożu i przykręcenie lub przymocowanie ich do ściany.

Dlaczego drewniane stojaki na wino są ponadczasowe?

Drewniane stojaki na wino idealnie wkomponowują się w aranżację każdego pomieszczenia. Stojak na wina z drewna sprawdzi się we wnętrzu zaprojektowanym w stylu klasycznym, skandynawskim lub nawet nowoczesnym. Ze względu na swój minimalistyczny wygląd, prostą budowę oraz możliwość wyboru odcienia drewna, drewniany stojak na wino może stać się nieodłącznym elementem wystroju naszego salonu. Kolekcjonerzy win, którzy lubią odważne rozwiązania, mogą wybrać zupełnie nietypowe kształty i nieoczywiste kolory drewnianych regałów na wino. Stojak na wina z drewna bez względu na barwę, czy kształt, pełni funkcję reprezentatywną i nadaje całemu wnętrzu klasy oraz prestiżu.

Pojemność stojaka na wino

Najczęściej wybieranymi stojakami na winostojaki drewniane, jednak czy tylko materiał, z jakiego wykonany jest regał, ma znaczenie? Oczywiście, że nie. Jednym z istotniejszych aspektów podczas wyboru drewnianego stojaka na wino, o którym często można zapomnieć, jest ustalenie liczby butelek w naszej domowej kolekcji, którą chcemy przechowywać. Należy wziąć pod uwagę nie tylko te, które aktualnie znajdują się w naszych zbiorach, ale także warto określić przewidywania dotyczące rozwoju kolekcji, którą z dumą chcemy prezentować w swoim salonie lub piwniczce. Jeśli jesteś pasjonatem i prawdziwym kolekcjonerem win, a ich ilość będzie stale rosła, powinieneś zainwestować w solidny, duży drewniany regał na wino.

Nasza oferta stojaków na butelki

Zachęcamy do kupna regałów na wino w naszym sklepie. Oferujemy stojaki na butelki w różnych rozmiarach wykonane z surowego drewna sosnowego oraz z metalu.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć