Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Butelki na wino/słoje wielofunkcyjne

W ofercie butelki na wino można znaleźć ciekawe zestawy, które pomogą nie tylko wzbogacić wnętrze, ale i świetnie poradzą sobie na licznych imprezach. Często zastanawiamy się, gdzie znajdują się idealnie pasujące do naszego wystroju i nadają się jako element dekoracyjny, a przy okazji upiększa nasze wnętrze.

Butelki na wino i ich najlepsze zasto...

W ofercie butelki na wino można znaleźć ciekawe zestawy, które pomogą nie tylko wzbogacić wnętrze, ale i świetnie poradzą sobie na licznych imprezach. Często zastanawiamy się, gdzie znajdują się idealnie pasujące do naszego wystroju i nadają się jako element dekoracyjny, a przy okazji upiększa nasze wnętrze.

Butelki na wino i ich najlepsze zastosowanie

Butelki do wina idealnie wpasowują się do pomieszczeń w domu, np. kuchni, czy pokoju jako dekoracja. Pełnią wiele funkcji, a przede wszystkim doskonale zabezpiecza wina, dlatego najlepiej zaopatrzyć się w butelki na wino z korkami. Dzięki niemu aromat dobrego alkoholu nie wydobędzie się z butelek i będzie można stale cieszyć się smakiem pysznego trunku. Zakręcane butelki są bezpieczną formą przechowywania alkoholu.

Przy serwowaniu alkoholu warto wykorzystać szklane słoje z kranem, które ułatwią nam spożywanie wina, nalewek i innych destylatów. Większe butelki świetnie nadają się na liczniejsze imprezy, grille w ogrodzie, ponieważ posiadają większą objętość, która pozwoli na przechowywanie większej ilości alkoholu, bez obaw, że może zabraknąć. Butelki z większą objętością mogą również pełnić funkcję dekoracyjne i służyć jako ozdoba miejsca, w których jest przechowywany, np. piwnicy, czy spiżarni. Butelki na wino idealnie pełnią funkcję na różnych przyjęciach urodzinowych, weselach, uroczystościach rodzinnych, komuniach, czy też na spotkaniach w nielicznym gronie przy wieczornym grillu ze znajomymi.

Słoje wielofunkcyjne, do czego służą?

Słoje wielofunkcyjne mają zastosowanie również jako element przechowywania różnych przetworów, produktów żywnościowych, ale i trunków. Jak to możliwe, że można przechowywać w nich zarazem żywność jak i alkohol? Otóż słój wielofunkcyjny posiada dwa korki, który jeden z nich służy do odprowadzania dwutlenku węgla, jednocześnie zatrzymując dostęp do odprowadzania dwutlenku węgla, natomiast drugi pełni rolę szczelnego zabezpieczenia, jeśli chcemy przechować tam przetwory, czy inne wyroby. Słój wielofunkcyjny posiada również przy sobie szelki, które ułatwiają przenoszenie pełnego słoja. Zakręcane butelki pełnią podobne funkcje, aczkolwiek są mniejsze i łatwiejsze w przemieszczaniu. Słoiki wielofunkcyjne używa się żeby np. w łatwiejszy sposób móc przenieść i rozlać trunek do kieliszków.

Jakie formy dekoracji pełnią butelki na wino?

Butelki na wino oprócz typowego zastosowania służącego do przechowywania alkoholu, można wykorzystać na różne sposoby. Kupując butelki do wina, można z nich zrobić lampion, świecznik do ogrodu, pokoju, czy na taras. Idealnie nadają się jako narzędzie, które może zastąpić typowe lampki, bądź świeczki. Dodatkowo pełnić mogą funkcję flakonu na kwiaty. Pięknie ozdobiona butelka przez dodanie wstążek lub innych dekoracji z dodatkiem naturalnych polnych kwiatów będzie dobrze wyglądała na stołach organizowanych przyjęć, czy wesel. Butelki do wina można wykorzystać również jako girlandy, które nadają się na letnie wieczory panieńskie. Natomiast gąsiory na wino można wykorzystać jako podarunek na prezent dla kogoś bliskiego lub na wesele, aczkolwiek na przyjęciu weselnym świetnie pasuje również jako ozdoba dekoracji.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 125 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 125 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć