Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Pojemniki na wino/balony na wino

Balony na wino i pojemniki na wino

Balony na winopojemniki na wino to wygodne oraz wytrzymałe naczynia do fermentacji owoców. W ofercie sklepu Alembik.eu znajdziesz niewielkie gąsiory do wina oraz pojemne zbiorniki na przygotowany przez Ciebie alkohol. Sprawdź szeroką gamę produktów naszego sklepu.

Balony i pojemniki na wino

Balony i pojemniki...

Balony na wino i pojemniki na wino

Balony na winopojemniki na wino to wygodne oraz wytrzymałe naczynia do fermentacji owoców. W ofercie sklepu Alembik.eu znajdziesz niewielkie gąsiory do wina oraz pojemne zbiorniki na przygotowany przez Ciebie alkohol. Sprawdź szeroką gamę produktów naszego sklepu.

Balony i pojemniki na wino

Balony i pojemniki na wino doskonale nadają się do procesu fermentacji oraz późniejszego przechowywania własnoręcznie przygotowanego trunku. Balony oraz butle na wino są nie tylko funkcjonalne, ale także ozdobne. Co istotne, szkło nie reaguje z alkoholem ani kwasami, więc nie ma najmniejszego wpływu na smak trunku. Pojemniki fermentacyjne z kolei nie mają reprezentatywnego wyglądu, ale są lekkie, wygodne oraz wykonane z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością, w tym do produktów zawierających alkohol, co dla producenta wina domowej roboty jest najistotniejsze.

Balony do wina i gąsiory do wina

Balony do wina to niezastąpione akcesoria w domowej produkcji alkoholu. Balon do wina zwany też gąsiorem odgrywa kluczową rolę w procesie produkcji win i miodów. Świetnie sprawdza się w przechowywaniu wyprodukowanego alkoholu. W ofercie sklepu Alembik.eu znajdziesz szklane balony i butle do wina w koszach plastikowych i wiklinowych, które chronią gąsior przed stłuczeniem, a ich przenoszenie jest znacznie łatwiejsze dzięki wygodnym uchwytom. Sprawdź szeroki wybór balonów do wina oraz butli na wino o różnym kształcie i pojemności od 5 do 34 litrów.

Butle na wina

Podobnie jak balony na wino, tak odpowiednio zabezpieczona, szklana butla na wina stanowi idealne środowisko dla rozwoju drożdży. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z domową produkcją wina, szczególnie dedykowane są butle na wino z szeroką szyjką, które będą łatwe w czyszczeniu, a możliwość rozlania trunku jest zminimalizowana. Solidnie wykonana butla na wino może służyć jej posiadaczowi przez długie lata. Butle do wina mogą przydać się podczas mniejszych i większych uroczystości, takich jak wesela. Postawione na stole 2 litrowe butle na wina będą prezentowały się doskonale. Większe butle sprawdzą się do przechowywania alkoholu w spiżarni lub piwniczce.

Pojemniki na wino

Pojemniki na wino, a precyzyjniej pojemniki fermentacyjne doskonale sprawdzają się przy fermentacji win owocowych, miodów pitnych, piwa oraz cukrówek. Pojemniki na wino są łatwe w myciu, sterylizacji, przenoszeniu i przechowywaniu. Sklep Alembik.eu oferuje różnej wielkości i pojemności pojemniki fermentacyjne oraz beczki fermentacyjne. Możesz wybrać modele z uchwytem albo bez oraz klasyczne lub stożkowe.

Stożkowe pojemniki na wina

Stożkowe pojemniki na wina dostępne w sklepie Alembik.eu charakteryzuje wysoka wytrzymałość i grube ścianki. Dostępne modele mogą zmieścić nawet kilkaset litrów alkoholu. System zamykania jest wygodny, ponieważ opiera się na 4 nakrętkach, a w zestawie oprócz samego pojemnika stożkowego znajdziesz: uszczelkę, rurkę fermentacyjną oraz stelaż. Sprawdź ofertę naszego sklepu Alembik.eu i wybierz coś dla siebie.

Sprzedawane przez nas produkty posiadają atest!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć