Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Akcesoria winiarskie/winiarstwo

Akcesoria winiarskie niezbędne do domowej produkcji wina

Producenci domowej roboty wina wiedzą, że wytwarzanie najwyższej jakości alkoholu wymaga podstawowego wyposażenia i potrzebnych akcesoriów do jego produkcji. W sklepie Alembik w Krakowie oraz na stronie internetowej Alembik.eu znajdziesz wysokiej jakości artykuły winiarskie, bez których pr...

Akcesoria winiarskie niezbędne do domowej produkcji wina

Producenci domowej roboty wina wiedzą, że wytwarzanie najwyższej jakości alkoholu wymaga podstawowego wyposażenia i potrzebnych akcesoriów do jego produkcji. W sklepie Alembik w Krakowie oraz na stronie internetowej Alembik.eu znajdziesz wysokiej jakości artykuły winiarskie, bez których produkcja trunku byłaby niemożliwa.

Akcesoria do produkcji wina

Wybór odpowiednich akcesoriów winiarskich jest niezwykle ważny, ponieważ muszą one spełniać określone wymogi, tak aby korzystanie z nich było w pełni bezpieczne, a produkcja wina komfortowa. W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowane, jedynie najwyższej jakości akcesoria do produkcji wina.

Artykuły winiarskie w sklepie Alembik

Mieszadła winiarskie:

• Mieszadła i łyżki plastikowe

• Mieszadła drewniane

• Mieszadła stalowe

Mieszadła i łyżki plastikowe dostępne w sklepie Alembik.eu są wykonane z wysokiej jakości nieszkodliwego i dopuszczanego do kontaktu z winem tworzywa, które jest odporne na wysoką temperaturę. Podobnie solidne mieszadła drewniane i mieszadła ze stali nierdzewnej posłużą każdemu producentowi domowego wina przez długi czas.

Przyrządy do zlewania wina:

• Rurki plastikowe do zlewania wina

• Syfon automatyczny do obciągu wina

• Elektryczny zestaw do obciągu wina

Przyrządy do zlewania wina znad osadu dostępne w sklepie Alembik.eu są wykorzystywane, aby oddzielić wino od osadu, wspomóc proces klarowania się wina i uniknąć nieprzyjemnego posmaku drożdży. W naszym sklepie znajdziesz praktyczne zestawy akcesoriów do obciągu wina, dzięki którym przeprowadzisz ten proces bezbłędnie.

Rurki fermentacyjne

Rurki fermentacyjne mają szczególne znaczenie podczas pierwszych etapów domowej produkcji wina. Rurki fermentacyjne w naszym sklepie są uniwersalne i pasują na każdy rodzaj gąsiorów oraz balonów.

Pipety do wina:

• Pipety szklane

• Pipety stalowe

• Pipety stalowe z gruszką

• Pipety plastikowe z gruszką

Pipety szklane, stalowe lub plastikowe wykorzystywane są do pobierania wina z balonu, lub beczki z winem. Pomiar pipetą do wina jest bardzo precyzyjny, dlatego warto ją mieć w swoich zasobach.

Akcesoria winiarskie w Krakowie i online

Te i wiele innych akcesoriów winiarskich znajdziesz w doskonale wyposażonym sklepie internetowym Alembik.eu i stacjonarnie w Krakowie. Wszystko, czego potrzebujesz do domowej produkcji wina, jest w naszym sklepie. Wysokiej jakości akcesoria do produkcji wina pozwolą Ci tworzyć wyjątkowe alkohole na bazie Twoich ulubionych składników, a gdy trunek będzie już gotowy, będziesz miał pewność, że został wykonany z należytą dbałością o każdy detal.

Sprawdź teraz!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć