Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Szczotki do mycia butelek i balonów

Praktyczne szczotki do butelek do wina i innych napojów. Można je dodatkowo wykorzystać do mycia kegów, czy też destylatorów. Do zaoferowania są szczotki w różnym rozmiarze. Dzięki temu łatwo można dobrać odpowiednią do wielkości zbiornika, czy też butelki. Szczotki znajdujące się w naszym sklepie są wystarczająco elastyczne, by dotrzeć w trudno...

Praktyczne szczotki do butelek do wina i innych napojów. Można je dodatkowo wykorzystać do mycia kegów, czy też destylatorów. Do zaoferowania są szczotki w różnym rozmiarze. Dzięki temu łatwo można dobrać odpowiednią do wielkości zbiornika, czy też butelki. Szczotki znajdujące się w naszym sklepie są wystarczająco elastyczne, by dotrzeć w trudno dostępne miejsca.

Szczotki do mycia butelek dostępne są również w różnych kolorach, jak i rozmiarach. Każdy może dostać u nas odpowiednie dla siebie materiały.

Szczotki do mycia butelek

Tego rodzaju produkty są zdecydowanie odpowiednio dopasowane do wielkości i kształtu pojemnika. Co więcej, przydadzą się na pewno w każdym domu. Przy pomocy szczotek do mycia butelek można również wyczyścić słoiki, bidony i inne opakowania.

Szczotka do czyszczenia butelek została odpowiednio wyprofilowana. Ich kształt pozwala na dotarcie nawet do najbardziej odległych zakamarków. Szczególnie jeśli opakowania ze szkła chce się ponownie wykorzystać. W tej sytuacji wystarczy tylko starannie wyczyścić butelkę po poprzedniej zawartości. Dla bezpieczeństwa i higieny można również wyparzyć ją wrzątkiem, dzięki temu pozbędziemy się bakterii. Tak przygotowana posłuży ponownie do przechowywania zróżnicowanej zawartości. Zarówno wysokoprocentowej, jak i bezalkoholowej. Szczotka do czyszczenia butelek dotrze wszędzie tam, gdzie zwykła gąbka nie dosięgnie.

Dlaczego szczotki do czyszczenia butelek?

Szczotka do mycia balonów jest oryginalnym wariantem na wino lub inne trunki. Kształt szczoteczki do mycia balonów jest odpowiednio wyprofilowany. W naszej ofercie znaleźć można elastyczne z drutem. Dzięki temu dociera do wszystkich zakamarków szklanego pojemnika i czyści go bardzo dokładnie. Gęste włosie szczotki do butelek jest sprężyste i dopasowuje się do różnych kształtu. Takie szczotki można dostać w przeróżnych wielkościach. Warto do tego sprawdzać nie długość szczotki do mycia balonów, a jej długość roboczą. Ta wartość, najczęściej jest podawana w centymetrach. Jest to rzeczywista długość, na której umocowane jest włosie. Szczotka do mycia balonów mała i o mniejszej długości roboczej przyda się do czyszczenia pojemników. Oczywiście małej lub średniej wielkości, a większa do balonów dużych, czyli tych mieszczących 5 litrów.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć