Destylator elektryczny pot still

desteleps

Destylator elektryczny keg 50l/30l, 110 cm

Więcej szczegółów

804,07 zł brutto

Więcej informacji

Kompletny i gotowy do użytku elektryczny destylator typu POT STILL do wyboru 30l lub 50l keg (za dopłatą 30 zł).

Zestaw zawiera:

1. Beczka KEG wysokość 60 cm do wyboru 50l lub 30l wykonana z blachy kwasoodpornej – ocieplona aby wyeliminować straty w energii. W beczce wspawana jest wywijka mocująca kolumnę, sonda na termometr, mufa 3/4” pod zawór spustowy, oraz mufa 5/4” pod grzałkę.

2. Dwie grzałki elektryczne kwasoodporne osadzone na kryzie 5/4″ o mocy 2000W + 1500W – w sumie 3500W. Do grzałki jest dołączony przewód z wtyczką 1m i osłona zapobiegająca przypadkowemu porażeniu.

3. Kolumna destylacyjna typu pot-still wykonana z rury kwasoodpornej 60,3mm, wysokość 50 cm – pełni ona funkcję deflegmatora, oraz umożliwia zastosowanie wypełnienia katalizującego niepożądane zapachy. Na szczycie kolumny znajduje się sonda na termometr.

4. Dwa duże odstojniki z wspawanym króćcem i wkręconym zaworem. Odstojnik wyłapuje różne frakcję fuzli (związki niepożądane) znacząco poprawiając jakość produktu końcowego.
5. Duża chłodnica wykonana z rury fi 60,3 mm, w którą wspawana jest 3 m wężownica z rury fi 8. Dzięki zastosowaniu tak dużej wężownicy oszczędzamy na przepływie wody i zwiększamy wydajność sprzętu.
6. Precyzyjny termometr elektroniczny wskazujący temperaturę oparów na szczycie kolumny, oraz termometr bimetaliczny z wyjściem tylnym pokazujący temperaturę cieczy w beczce.
7. Węże igelitowe do podłączenia i odprowadzenia wody chłodzącej.
8. Uszczelka silikonowa do podłączenia kolumny z kegiem.
9. Opaski zaciskowe uszczelniające połączenie węży z chłodnicą.

10. Szybko-złączka umożliwiająca podłączenie wody, lub złączka gumowa pasująca na większość kranów.

11.Wypełnienie kolumny – trzy druciaki kwasoodporne.

12. Kulowy zawór spustowy 3/4″ ułatwiający opróżnienie beczki.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Destylator elektryczny pot still

Destylator elektryczny pot still

Destylator elektryczny keg 50l/30l, 110 cm

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć