Destylator elektryczny automat 210 Zobacz większe

Destylator elektryczny automat filtr katalityczny 210 cm

dstelautomfk210

Destylator elektryczny automat keg 50l/30l, 210 cm, 8 palców, odstojnik, filtr katalityczny

Więcej szczegółów

1 300,00 zł brutto

Więcej informacji

Kompletny i gotowy do użytku automatyczny elektryczny destylator do wyboru 30l lub 50l keg (za dopłatą 30 zł), kolumna łączona typu ZIMNE PALCE – REFLUX WEWNĘTRZNY (180cm). Dzięki zastosowaniu sterownika z dwoma sondami praca na tym sprzęcie jest niezwykle prosta – wystarczy zalać zbiornik i włączyć przycisk start, a resztę zrobi za nas sterownik.

Jest to świetny sprzęt zaprojektowany w taki sposób aby produkt końcowy był najlepszej jakości (90-93% od początku do końca procesu). Idealny dla klientów, którzy cenią walory smakowe i zapachowe.

Zestaw zawiera:

1. Beczka KEG wysokość 60 cm do wyboru 50l(dopłata 30 zł) lub 30l wykonana z blachy kwasoodpornej – ocieplona aby wyeliminować straty w energii. W beczce wspawana jest kryza mocująca kolumnę (za dodatkową opłatą złącze SMS), sonda na termometr, mufa 3/4” pod zawór spustowy, oraz mufa 5/4” pod grzałkę.
2. Automatyczny sterownik  z dwoma sondami, oraz z zestawem grubych przewodów i wtyczek do podłączenia napięcia i grzałek. Dzięki sterownikowi destylator jest praktycznie bez obsługowy – wystarczy zalać zbiornik uruchomić chłodzenie wcisnąć start i można zostawić sprzęt – reszta zrobi się sama włącznie z odcięciem zasilania po zakończeniu destylacji.

3. Dwie grzałki elektryczne kwasoodporne osadzone na kryzie 5/4″ o mocy 2000W + 1500W – w sumie 3500W. Do grzałki jest dołączony przewód z wtyczką 1m i osłona zapobiegająca przypadkowemu porażeniu.

4. Kolumna destylacyjna typu ZIMNE PALCE – reflux wewnętrzny, wysokość 150 cm – nasz sprzęt posiada łączenie na 2/3 wysokości – ułatwia ono znacznie obsługę podczas wyciągania wypełnienia do czyszczenia. Kolumna składa się z dwóch elementów (króciec z rury fi 60,3mm długość 1000 mm, oraz głowica wysokość 500 mm 8 zimnych palców). W cenie podstawowej mocowanie do beczki i łączenie kolumny jest wykonane na kryzach – za dodatkową opłatą montujemy szybko-złącza SMS, lub TRI-CLAMP.

5. Duży odstojnik z wspawanym króćcem i wkręconym zaworem. Odstojnik wyłapuje różne frakcję fuzli (związki niepożądane) znacząco poprawiając jakość produktu końcowego.
6. Duża chłodnica wykonana z rury fi 60,3 mm, w którą wspawana jest 3 m wężownica z rury fi 8. Dzięki zastosowaniu tak dużej wężownicy oszczędzamy na przepływie wody i zwiększamy wydajność sprzętu.
7. Węże igelitowe do podłączenia i odprowadzenia wody chłodzącej.
8. Uszczelka silikonowa do podłączenia kolumny z kegiem.
9. Opaski zaciskowe uszczelniające połączenie węży z chłodnicą.

10. Szybko-złączka umożliwiająca podłączenie wody, lub złączka gumowa pasująca na większość kranów.

11.Wypełnienie kolumny – dziewięć druciaków kwasoodpornych (za dodatkową opłatą wypełnienie miedziane).

12. Kulowy zawór spustowy 3/4″ ułatwiający opróżnienie beczki.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Destylator elektryczny automat filtr katalityczny 210 cm

Destylator elektryczny automat filtr katalityczny 210 cm

Destylator elektryczny automat keg 50l/30l, 210 cm, 8 palców, odstojnik, filtr katalityczny

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć