Destylator elektryczny automat 180 cm

destelekautom

Destylator elektryczny automat keg 50l/30l, 180cm, 6 palcy, odstojnik

Więcej szczegółów

1 259,35 zł brutto

Więcej informacji

Kompletny i gotowy do użytku automatyczny elektryczny destylator do wyboru 30l lub 50l keg (za dopłatą 30 zł), kolumna łączona typu ZIMNE PALCE – REFLUX WEWNĘTRZNY (180cm). Dzięki zastosowaniu sterownika z dwoma sondami praca na tym sprzęcie jest niezwykle prosta – wystarczy zalać zbiornik i włączyć przycisk start, a resztę zrobi za nas sterownik.

Jest to świetny sprzęt zaprojektowany w taki sposób aby produkt końcowy był najlepszej jakości (90-93% od początku do końca procesu). Idealny dla klientów, którzy cenią walory smakowe i zapachowe.

Zestaw zawiera:

1. Beczka KEG wysokość 60 cm do wyboru 50l lub 30l wykonana z blachy kwasoodpornej – ocieplona aby wyeliminować straty w energii. W beczce wspawana jest kryza mocująca kolumnę (za dodatkową opłatą złącze SMS), sonda na termometr, mufa 3/4” pod zawór spustowy, oraz mufa 5/4” pod grzałkę.

2. Automatyczny sterownik  z dwoma sondami, oraz z zestawem grubych przewodów i wtyczek do podłączenia napięcia i grzałek. Dzięki sterownikowi destylator jest praktycznie bez obsługowy – wystarczy zalać zbiornik uruchomić chłodzenie wcisnąć start i można zostawić sprzęt – reszta zrobi się sama włącznie z odcięciem zasilania po zakończeniu destylacji.

3. Dwie grzałki elektryczne kwasoodporne osadzone na kryzie 5/4″ o mocy 2000W + 1500W – w sumie 3500W. Do grzałki jest dołączony przewód z wtyczką 1m i osłona zapobiegająca przypadkowemu porażeniu.

4. Kolumna destylacyjna typu ZIMNE PALCE – reflux wewnętrzny, wysokość 120 cm – nasz sprzęt posiada łączenie na 2/3 wysokości – ułatwia ono znacznie obsługę podczas wyciągania wypełnienia do czyszczenia. Kolumna składa się z dwóch elementów (króciec z rury fi 60,3mm długość 700 mm, oraz głowica wysokość 500 mm 6 zimnych palców). W cenie podstawowej mocowanie do beczki i łączenie kolumny jest wykonane na kryzach – za dodatkową opłatą montujemy szybko-złącza SMS, lub TRI-CLAMP.

5. Duży odstojnik z wspawanym króćcem i wkręconym zaworem. Odstojnik wyłapuje różne frakcję fuzli (związki niepożądane) znacząco poprawiając jakość produktu końcowego.

6. Duża chłodnica wykonana z rury fi 60,3 mm, w którą wspawana jest 3 m wężownica z rury fi 8. Dzięki zastosowaniu tak dużej wężownicy oszczędzamy na przepływie wody i zwiększamy wydajność sprzętu.

7. Węże igelitowe do podłączenia i odprowadzenia wody chłodzącej.

8. Uszczelka silikonowa do podłączenia kolumny z kegiem.

9. Opaski zaciskowe uszczelniające połączenie węży z chłodnicą.

10. Szybko-złączka umożliwiająca podłączenie wody, lub złączka gumowa pasująca na większość kranów.

11.Wypełnienie kolumny – dziewięć druciaków kwasoodpornych (za dodatkową opłatą wypełnienie miedziane).

12. Kulowy zawór spustowy 3/4″ ułatwiający opróżnienie beczki.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Destylator elektryczny automat 180 cm

Destylator elektryczny automat 180 cm

Destylator elektryczny automat keg 50l/30l, 180cm, 6 palcy, odstojnik

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć