Nonne Noir Cabernet Sauvignon Zobacz większe

Nonne Noir Bon Jola

11509

Koncentrat winny Nonne Noir Beaujolais. Zestaw umożliwia przygotowanie 23l znakomitego domowego wina w stylu francuskim w czasie 20-30 dni.

Więcej szczegółów

137,40 zł brutto

Więcej informacji

Nonne Noir są to najbardziej ekskluzywne zestawy do produkcji domowej wina dostępne na rynku. Koncentraty pochodzą z najbardziej znanych i respektowanych szczepów w świecie, między innymi: Cabernet Sauvignon, Merlot, Garnacha, Chardonnay i Riesling. To sprawia, że z tych win zwłaszcza po kilkumiesięcznym leżakowaniu win czerwonych można być dumnym gdy zaprosi się gości np. na obiad.

Beaujolais to rodzaj świeżego (młodego), owocowego, lekkiego wina o jasno czerwonym kolorze. W smaku lekko cierpkie i orzeźwiające. Wina Beaujolais pije się lekko schłodzone.

Zestaw zawiera:

  • 5l skoncentrowanego soku winogronowego;
  • torebkę oznaczoną symbolem „E” – zawiera aktywne drożdże winne
  • torebkę oznaczoną symbolem „H” – zawiera stabilizator do wina
  • środek klarujący w przypadku win białych

Zestaw umożliwia przygotowanie 23l znakomitego domowego wina w czasie 20-30 dni. Minimalny czas leżakowania to 8 miesięcy, aczkolwiek im dłużej wino będzie dojrzewało tym będzie lepsze.

W fazie dojrzewania warto dodać do wina płatki dębowe w celu uzyskania charakteru wina leżakowanego w beczkach dębowych, w ilości około 1g – 2g na 1l gotowego wina przeznaczonego na dojrzewanie.

Dostępne mamy francuskie płatki dębowe naturalne oraz opiekane lekko, średnio i mocno.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nonne Noir Bon Jola

Nonne Noir Bon Jola

Koncentrat winny Nonne Noir Beaujolais. Zestaw umożliwia przygotowanie 23l znakomitego domowego wina w stylu francuskim w czasie 20-30 dni.

Pliki do pobrania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć