Domowe warzenie piwa Zobacz większe

Domowe warzenie piwa R. Lehrl

BON1

Domowe warzenie piwa

Strony: 168

Oprawa: 165x235mm

Oprawa: miękka

Więcej szczegółów

38,09 zł brutto

Więcej informacji

Uprawianie jakiegoś hobby sprawia przyjemność tylko wtedy, gdy prowadzi do sukcesów, a nakład pracy nie przekracza granic rozsądku. Sukces w przypadku warzenia piwa oznacza osiągnięcie wysokiej jakości warzonego trunku.

Autor tej książki, piwowar hobbysta z wieloletnim doświadczeniem podpowiada, jak produkować pierwszorzędne piwo, które nie ustępuje jakością piwom komercyjnym. W poradniku tym znajdziesz mnóstwo informacji niezbędnych do tego, by samodzielnie uwarzyć piwo, od charakterystyki różnych gatunków słodu, chmielu i drożdży, po instrukcje budowy prostych urządzeń niezbędnych do wyrobu tego alkoholu. Opisano w niej także poszczególne etapy powstawania piwa, m.in. śrutowanie i filtrowanie.

Zatem jeśli masz ochotę na monachijskie jasne, austriackie marcowe lub czeskiego pilznera własnej roboty, warto sięgnąć po tę książkę. Informacje w niej zawarte pozwolą niewielkim kosztem i wysiłkiem stworzyć domowy mini browar.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Domowe warzenie piwa R. Lehrl

Domowe warzenie piwa R. Lehrl

Domowe warzenie piwa

Strony: 168

Oprawa: 165x235mm

Oprawa: miękka

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć