Automatyczny kocioł zacierny Speidel Braumeister PLUS poj. 20 l - z podwójnym płaszczem

sbplus

Oryginalny produkt niemieckiej firmy Speidel Behaelter, specjalizującej się w urządzeniach dla przemysłu piwowarskiego.

Więcej szczegółów

7 959,35 zł brutto

Więcej informacji

Kocioł warzelno-zacierny Braumeister PLUS jest wyposażony w:

 • system grzania,
 • system filtracji,
 • pompę do wymuszania obiegu podczas procesu zacierania,
 • podwójny płaszcz chłodzący, 
 • precyzyjny termomet,
 • programator, pozwalający na zaplanowanie całego zacierania oraz zapamiętywanie poszczególnych receptur - receptury mogą być automatycznie synchronizowane lub mogą być ładowane aktualizacje.

Speidel Braumeister 20-litrów PLUS to urządzenie poręczne, zajmujące mało miejsca, przeznaczone dla osób, które testują i komponują różne rodzaje piwa w niewielkich ilościach.

Dzięki tej wersji kotła Speidel przygotowanie piwa jest jeszcze prostsze! 

Teraz warzenie, chmielenie i chłodzenie możesz dokładnie zaprogramować bez jakiegokolwiek dodatkowego osprzętu! Kocioł zaopatrzony jest w podwójną ścianę (płaszcz), umożliwiającą schłodzenie brzeczki po gotowaniu (podczas wirowania) za pomocą zimnej wody lub schłodzonego glikolu.

System kontrolny pozwala warzyć piwo w sposób indywidualny bądź zautomatyzowany.

Braumeister zapamięta indywidualne receptury bez konieczności programowania kotła za każdym razem. Receptury mogą być automatycznie synchronizowane lub mogą być ładowane aktualizacje. Na dnie kotła znajduje się dodatkowy odpływ z kranem do odprowadzania brudnej wody, co znacznie ułatwia czyszczenie.

Kocioł Speidel Braumeister posiada ekran dotykowy 5'' z przewodnikiem parzenia i zintegrowanym Wi-Fi do aktualizacji i synchronizacji przepisów.

Czas oraz temperatura pracy są precyzyjnie utrzymywane przez urządzenie podczas całego okresu warzenia. Dzięki opatentowanej technologii rur słodowych, brzeczka jest delikatnie i komfortowo cyrkulowana. Urządzenie pozwoli Ci skomponować dowolny rodzaj warzonego piwa, w zależności od własnych preferencji.

Wszystkie połączenia z pompą, sterownikiem i czujnikiem są przykręcane lub podłączane i w razie potrzeby można je łatwo wymienić.

Z około 11 litrów brzeczki otrzymamy 10 litrów gotowego do butelkowania piwa. Dane techniczne kotła Braumeister 20 litrów:

 • Wymiary: wysokość 60 cm, szerokość 40 cm
 • Waga: 19 kg
 • Moc pompy: 27 W
 • Moc grzałki: 2000 W
 • Maksymalny zasyp: 6 kg

UWAGA! Przy użyciu płaszcza chłodzącego można jedynie warzyć w standardowej pojemności kotła - nie stosować z wkładem pomniejszającym pojemność kotła.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Automatyczny kocioł zacierny Speidel Braumeister PLUS poj. 20 l - z podwójnym płaszczem

Automatyczny kocioł zacierny Speidel Braumeister PLUS poj. 20 l - z podwójnym płaszczem

Oryginalny produkt niemieckiej firmy Speidel Behaelter, specjalizującej się w urządzeniach dla przemysłu piwowarskiego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć