Destylator szybkowar 12l  2 odstojniki Zobacz większe

Destylator szybkowar 12l kolumna

dsz12lkol

Solidny kwasoodporny destylator 12 l z kolumną typu  ZIMNE PALCE – refluks wewnętrzny, z odstojnikiem, zestawem węży i złączek oraz z precyzyjnym termometrem elektronicznym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

413,82 zł brutto

Więcej informacji

Dzięki zastosowaniu kolumny z refluksem na cztery zimne palce, która dodatkowo jest wypełniona miedzią produkt końcowy jest najwyższej czystości (zachodzi trzykrotna destylacja za jednym procesem).

Destylator - szybkowar posiada zawór bezpieczeństwa, a szczelność pokrywy nie pozwala wydostać się najmniejszemu zapachowi. Chłodnica wykonana ze stali nierdzewnej. Najlepsza wydajność na najmniejszym palniku kuchenki gazowej.

Destylator może być używany na kuchenkach gazowych, indukcyjnych, elektrycznych i ceramicznych.

W skład zestawu wchodzą:

 • szybkowar 12l (dostępne pojemności 5, 7, 9, 15)
 • Wypełnienie miedziane katalizujące związki siarkowodorów.
 • Dzięki zastosowaniu kolumny z refluksem na cztery zimne palce, która dodatkowo jest wypełniona miedzią produkt końcowy jest najwyższej czystości (zachodzi trzykrotna destylacja za jednym procesem).
 • 1 duży odstojnik / deflegmator
 • Termometr precyzyjny elektroniczny – sondę wkładamy na szczyt kolumny. Dzięki zastosowaniu termometru mamy pełna kontrolę nad temperaturą oparów wchodzących do chłodnicy co ułatwia nam regulację mocy % końcowego produktu. Jest to bardzo ważne w przypadku kolumny z refluksem.
 • chłodnica wykonana z 2,5 m, pojemna obudowa wężownicy z rury fi 60,3 mm – w odróżnieniu od konkurencji nasze chłodnice charakteryzują się większą pojemnością, dzięki większej średnicy możemy zastosować dłuższą wężownice, a to zwiększa wydajność
 • regulowana stopa podtrzymująca mocowana do chłodnicydzięki temu cały sprzęt stoi stabilnie, a pokrywa jest odciążona co wydłuża żywotność szybkowara i uszczelki
 • zestaw węży do podłączenia dopływu i odpływu wody (2m)
 • uszczelki
 • nakrętki

Uwaga:  Oznaczenie lt – czyli litry tureckie, przelicznik 1 litra tureckiego to 0,7 litra polskiego.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Destylator szybkowar 12l kolumna

Destylator szybkowar 12l kolumna

Solidny kwasoodporny destylator 12 l z kolumną typu  ZIMNE PALCE – refluks wewnętrzny, z odstojnikiem, zestawem węży i złączek oraz z precyzyjnym termometrem elektronicznym.

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć