Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Etykiety na nalewki/etykiety na bimber

Etykiety na nalewki i bimber ze sklepu Alembik

Etykiety na nalewki, etykiety na bimber i inne alkohole. Można umieścić na nich np. rocznik, surowiec oraz nazwę. Klejenie naszych naklejek na butelkach nie stanowi problemu, ponieważ są one wykonane na papierze samoprzylepnym wysokiej jakości. Ciekawa etykieta na nalewkę lub na bimber może w łatwy ...

Etykiety na nalewki i bimber ze sklepu Alembik

Etykiety na nalewki, etykiety na bimber i inne alkohole. Można umieścić na nich np. rocznik, surowiec oraz nazwę. Klejenie naszych naklejek na butelkach nie stanowi problemu, ponieważ są one wykonane na papierze samoprzylepnym wysokiej jakości. Ciekawa etykieta na nalewkę lub na bimber może w łatwy sposób dodatkowo upiększyć naszą butelkę z domowym alkoholem i nadać mu profesjonalnego wyglądu.

Własna etykieta na bimber, czy trzeba robić ją własnoręcznie?

Etykiety na bimber robione własnoręcznie z pewnością usatysfakcjonują potrzebę artystycznego wyrazu, jednak przy dużej ilości produkowanym wyrobów alkoholowych ich wytwarzanie może stanowić problem. Każdą bowiem etykietę na bimber należałoby zaprojektować, wydrukować, wyciąć i uzupełnić. A co z naklejaniem ma butelki? Zwykły klej nie zawsze utrzyma papierowe elementy na szkle, zwłaszcza że zdarza się przecież, że myjemy butelki. Tak więc jako niezawodne rozwiązanie przychodzą gotowe naklejki na bimber, które wystarczy zamówić, a następnie dowolnie uzupełnić. Ich klej jest wytrzymały, nie trzeba ich wycinać, a projekt po prostu wybieramy z dostępnych na stronie. Nic prostszego!

Etykiety na bimber, czy tylko?

Wśród dostępnych w sklepie produktów znajdziemy nie tylko etykiety na bimber, lecz także etykiety na nalewki - w wielu wzorach i kolorach, w tym takie, których jako tło mają owoce. To świetne rozwiązanie, gdyż szukając alkoholu na półkach, z łatwością przyspieszymy ten proces, gdy będziemy widzieli etykietę na nalewkę z owocem, z jakiego została wykonana. Alembik.eu poza etykietami na nalewki oferuje również etykiety na różnego rodzaju wódki podobne do tych oryginalnych ze sklepu. Taka oprawa graficzna butelki z pewnością zaciekawi naszych gości. Wiele z etykiet zawiera tajemniczą nazwę ”Trunek domowy”. Pozostawia to pole do popisu, ponieważ do butelki wlać możemy właściwie wszystko, co wyprodukowaliśmy. Nasze etykiety sprawdzą się również na weselach. Sklep posiada też naklejki z napisem wódka weselna oraz z życzeniami dla rodziny i przyjaciół, którzy na pewno docenią nasz wkład w przygotowanie imprezy. Na koniec warto wspomnieć o miodzie. Etykiety na miód pitny szczególnie przydadzą się posiadaczom dużych pasiek. Możliwość dokładnego opisywania słoiczków to raj dla każdego pszczelarza.

Zapraszamy do zakupów w sklepie!

Więcej
na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 36 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć