Kategorie

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Butelki do nalewek/butelki ozdobne na alkohol

Butelki na nalewki, słoje wielofunkcyjne

Po czasochłonnym procesie samodzielnej produkcji wina, nalewki czy innego alkoholu z pewnością chciałbyś zaprezentować swoje płynne dzieło w należyty sposób. Z pomocą przychodzi nasz sklep i wybór butelek do nalewek, różnorodnych naczyń oraz słoi wielofunkcyjnych. Dzięki nim urozmaicisz swój barek wyrobów...

Butelki na nalewki, słoje wielofunkcyjne

Po czasochłonnym procesie samodzielnej produkcji wina, nalewki czy innego alkoholu z pewnością chciałbyś zaprezentować swoje płynne dzieło w należyty sposób. Z pomocą przychodzi nasz sklep i wybór butelek do nalewek, różnorodnych naczyń oraz słoi wielofunkcyjnych. Dzięki nim urozmaicisz swój barek wyrobów domowych. Połączenie nietuzinkowej butelki z Twoją domową nalewką może być też doskonałym prezentem dla bliskich czy znajomych. Oryginalne wzory karafek, butelek na nalewki, na bimber i na likiery znajdziesz w sklepie Alembik.eu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze butelki na nalewkę?

Miejsce przechowywania butelek z alkoholem

Podstawowym kryterium, które należy wziąć pod uwagę, wybierając butelkę na nalewkę, wino czy inny trunek, jest miejsce, w którym będzie przechowywany. Przede wszystkim należy pamiętać, że nie może on leżeć poziomo. Pionowa postawa wymaga więc, by wysokość butelki szklanej z korkiem lub zakrętką nie była większa niż wysokość naszej półki czy szafki.

Pojemność szklanych butelek na alkohol

Pojemność wybranej butelki na alkohol zależy oczywiście od ilości alkoholu, jaką posiadamy, choć nawet w przypadku dużych ilości, warto zaopatrzyć się w wiele mniejszych butelek. Podkreśli to pokaźny rozmiar kolekcji.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę szklanych butelek na alkohol o pojemności od 50 ml do nawet 1,5 l. Szukasz słoi wielofunkcyjnych? Mamy je także w naszej ofercie!

Rodzaj zamknięcia butelki na alkohol

Wybór korka lub zakrętki to kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę, kupując szklane butelki do nalewki i innych trunków. Decydując się na zwykły, klasyczny korek trzeba pamiętać, że musi on być zanurzony w płynie. W przeciwnym wypadku może ulec zniszczeniu w wyniku zeschnięcia. Spowoduje to niepożądany efekt w postaci pogorszenia jakości trunku. Z tego względu warto zastanowić się nad zakrętką, która oszczędzi nam tego problemu.

U nas znajdziesz ozdobne butelki na alkohol z gwintem na zakrętki lub w komplecie ze wciskanym korkiem grzybkiem.

Wygląd butelki do nalewek

Wygląd butelki do nalewki lub innego rodzaju alkoholu jest niezwykle ważny i oprócz praktycznego zastosowania szklanych butelek należy wziąć pod uwagę także aspekt wizualny. Oryginalne, ozdobne butelki na alkohol podkreślą wyjątkowość przygotowanego trunku. Niestandardowy kształt butelki doskonale wyeksponuje atrakcyjne pod względem smaku własne wyroby. Dodatkowo ozdobne, szklane butelki na alkohol będą świetnie prezentowały się na stole, a sposób jego podania z pewnością docenią wszyscy goście.

W naszym sklepie oferujemy klasyczne naczynia o charakterystycznym kwadratowym kształcie, ale też butelki o różnorodnych formach: od prostszych, opływowych po wymyślne, przypominające figurki bałwana, choinki czy diamentu. U nas znajdziesz też tak zwane apteczne butelki — ze szkła w kolorze ciemnozielonym, a także wielofunkcyjne słoje o różnych pojemnościach uszczelniane specjalną gumą czy powszechnie znane gąsiory. Oferujemy najwyższej jakości butelki do nalewek, bimbru i wódki.

Butelki na bimber, do czego można je wykorzystać?

Butelki na bimber są doskonałej wykonane z grubych ścianek, stworzone z mocnego i grubego szkła. Są bardzo precyzyjne i solidnie wykonane. Jest szeroki wybór butelek na bimber, czy też domowe soki. Charakteryzuje je niezwykle wysoka jakość szkła, przez co nie tłuką się przy produkcji i przechowywaniu alkoholu. Butelki muszą być przystosowane do kontaktu z żywnością i napojami alkoholowymi. Pasują do wszystkiego i można stosować je również jako ozdobę. Świetnie nadaje się na dekorację do salonu, kuchni, a nawet do ogrodu. Można również podarować w prezencie na urodziny, czy rocznicę bliskiej osobie.

Zapraszamy do zakupu!

Więcej
na stronę
Pokazuje 109 - 120 z 130 elementów
Pokazuje 109 - 120 z 130 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć