MENU

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Chmiel uniwersalny

Granulat chmielu aromatyczno-goryczkowego, uniwersalnego.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  12.00 W magazynie

  Stosunkowo nowa odmiana chmielu, nazywana również "Super Cascade". Może być wykorzystywany zarówno jako chmiel goryczkowy jak i aromatyczny. Nadaje silne nuty cytrusowe, zwłaszcza aromat pomarańczy.

  12,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  8.90 Oczekiwanie na dostawę

  Świetna, uniwersalna odmiana chmielu z dobrymi parametrami goryczkowymi i aromatycznymi. Jako główny chmiel goryczkowy zapewnia orzeźwiającą, pełną i zwartą goryczkę co buduje doskonałą podstawę do chmielenia aromatycznego

  8,90 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  8.90 W magazynie

  Ekuanot chmiel znany wcześniej jako Equinox - chmiel o właściwościach goryczkowych i aromatycznych.  Amerykańska odmiana chmielu, nadająca mocno cytrusowy charakter i aromat owoców tropikalnych. Odmiana szczególnie polecana do chmielenia na zimno.

  8,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  10.90 Oczekiwanie na dostawę

  Jedna z najpopularniejszych amerykańskich odmian chmielu. Idealna do chmielenia typu single hop. Cechuje się wyraźnym, żywicznym aromatem lasu sosnowego. Mimo że jest chmielem goryczkowym, nadaje się również do chmielenia aromatycznego.

  10,90 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  9.90 Oczekiwanie na dostawę

  Odmiana pochodząca z Japonii w Sapporo Breweries, obecnie uprawiana także w USA. Chmiel ceniony za swój wyrazisty aromat o cytrynowych nutach i silną, szlachetną goryczkę.

  9,90 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć