MENU

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Chmiel uniwersalny

Granulat chmielu aromatyczno-goryczkowego, uniwersalnego.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  12.00 W magazynie

  Stosunkowo nowa odmiana chmielu, nazywana również "Super Cascade". Może być wykorzystywany zarówno jako chmiel goryczkowy jak i aromatyczny. Nadaje silne nuty cytrusowe, zwłaszcza aromat pomarańczy.

  12,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  8.90 W magazynie

  Świetna, uniwersalna odmiana chmielu z dobrymi parametrami goryczkowymi i aromatycznymi. Jako główny chmiel goryczkowy zapewnia orzeźwiającą, pełną i zwartą goryczkę co buduje doskonałą podstawę do chmielenia aromatycznego

  8,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  8.90 W magazynie

  Ekuanot chmiel znany wcześniej jako Equinox - chmiel o właściwościach goryczkowych i aromatycznych.  Amerykańska odmiana chmielu, nadająca mocno cytrusowy charakter i aromat owoców tropikalnych. Odmiana szczególnie polecana do chmielenia na zimno.

  8,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  8.90 W magazynie

  Jedna z najpopularniejszych amerykańskich odmian chmielu. Idealna do chmielenia typu single hop. Cechuje się wyraźnym, żywicznym aromatem lasu sosnowego. Mimo że jest chmielem goryczkowym, nadaje się również do chmielenia aromatycznego.

  8,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9.90 Oczekiwanie na dostawę

  Odmiana pochodząca z Japonii w Sapporo Breweries, obecnie uprawiana także w USA. Chmiel ceniony za swój wyrazisty aromat o cytrynowych nutach i silną, szlachetną goryczkę.

  9,90 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć