Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
Stan:

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

Słody karmelowe

Słody do piwa. Castle Malting® jest prowadzone przez zespół prawdziwych profesjonalistów, a charakterystyka naszej słodowni pozwala nam na spełnienie wszelkich wymogów jakościowych, od mikrobrowarów do dużych browarów przemysłowych. Co więcej, nasze doświadczenie i zdobyta przez lata wiedza, są do waszej całkowitej dyspozycji w postaci naszych e...

Słody do piwa. Castle Malting® jest prowadzone przez zespół prawdziwych profesjonalistów, a charakterystyka naszej słodowni pozwala nam na spełnienie wszelkich wymogów jakościowych, od mikrobrowarów do dużych browarów przemysłowych. Co więcej, nasze doświadczenie i zdobyta przez lata wiedza, są do waszej całkowitej dyspozycji w postaci naszych ekspertów, potrafiącym sprostać nowym projektom.

Więcej
na stronę
Pokazuje 13 - 20 z 20 elementów
 • Szybki podgląd
  0.55 W magazynie

  Słód KARMELOWY 300 (200 - 400 EBC) - Strzegom. Cena za 50 g

  0,55 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.75 Dostępny produkt z innymi opcjami

  Słód karmelowy 600 uzyskiwany jest podobnie jak karmel 300 w procesie prażenia słodu zielonego w temperaturze dochodzącej tym razem nawet do 240°C i najdłuższym (nawet do 7 godzin) czasem prażenia. Zastosowanie jak dla słodu karmelowego 300. Zakres barw dla tego słodu produkowanego w Słodowni Strzegom wynosi 400 - 800 °EBC.

  0,75 zł
  Brak towaru
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Szybki podgląd
  0.67 Oczekiwanie na dostawę

  Jasny słód dekstrynowy produkowany z dwurzędowego jęczmienia odmiany Scarlett. Częściowo karmelizowany, zwiększa trwałość piany i wnosi przyjemny smak i aromat miodu, karmelu, toffi, odrobinę biszkoptowy. Stosuje się do 30% w zasypie.

  0,67 zł
  Brak towaru
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  0.70 W magazynie

  Słód barwiący przedział barwy 1300-1600 EBC Słód barwiący słodu pilzneńskiego lub monachijskiego w temperaturze dochodzącej do 260°C i dość krótkim czasie (do 4 godzin). Jest to najciemniejszy z naszych produktów, stosowany do dobarwiania piw oraz uzyskania aromatu i smaku „przypalenia”. Tak jak słody czekoladowe wykazuje mączny charakter przełomu ziarna.

  0,70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.90 W magazynie

  Oryginalny belgijski słód ciemny, karmelowy Château Special B®.Dostarcza do piwa pełny, słodowy aromat. Polecany do klasztornych dubbli oraz do piw ciemnych górnej fermentacji - stoutów i porterów. Zalecane ilości w zasypie: od 5% do 15%.

  0,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.55 W magazynie

  Słody Karmelowe są produkowane w procesie prażenia z zielonego słodu. Mają wysoki stopień karmelizacji, ale ich działanie amylolityczne jest zerowe. Produkty Maillarda wytworzone w procesie prażenia mogą mieć działanie przeciwutleniające oraz przyczyniać się do poprawy smaku a także jakości i stabilności piany.

  0,55 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.70 W magazynie

  Słód Château Crystal Belgijskie słody oferują jakość i profile wydajnościowe wyróżniające się znacznie na tle słodów produkowanych gdziekolwiek indziej. Mają unikalne właściwości w zakresie bukietu smakowo-zapachowego, klarowności brzeczki, wydajności i innych parametrów.  

  0,70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  0.70 W magazynie

  Belgijski słód bursztynowy. Używany tradycyjnie do warzenia piw typu Pale Ale, porterów, różnych piw wyspiarskich oraz piw specjalnych.

  0,70 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 20 z 20 elementów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć