O Sklepie

Potrzeba matką … sklepu! Sklepu, w którym każdy zarówno ten zaawansowany jak i ten początkujący znajdzie niezbędne artykuły do domowej produkcji alkoholi.

Naszym celem jest rozwijanie tego kreatywnego hobby oraz szerzenie wiedzy nie tylko o tym jak zrobić wyśmienite piwo, wino i inne alkohole ale też z czym je serwować.

Aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów współpracujemy z producentami z Hiszpanii, Włoch, Francji a przede wszystkim z wieloletnim liderem w branży ze Szwecji, który objął nas swoim patronatem i wspiera fachową wiedzą oraz doskonałymi produktami,  w tym drożdżami gorzelniczymi i węglem aktywowanym Coobra oraz esencjami Strands, które już robione są specjalnie na rynek polski.

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszych klientów i jeśli czegoś aktualnie nie mamy napiszcie na ades sklep@alembik.eu, a w ciągu 48 godzin sprawdzimy dostępność, poinformujemy o cenie i terminie dostawy.

Zapraszamy do zakupów na naszej stronie, a także w pierwszym tego typu sklepie w Krakowie.

Na zdrowie!!

Certyfikat


Zespół sklepu alembikFirmy zaprzyjaźnione:

outshopping.pl


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć