MENU

Promocje

Blog navigation

Najnowsze

ALEMBIKI Z MIESZADŁEM

DES Subotica - Tradycja i jakość przede wszystkim. Początki tej serbskiej firmy sięgają 1949 r. jednak pod obecną nazwą produkcja działa od 1969 r. Głównym założeniem DES jest idealne połączenie formy, ceny i jakości oferowanych produktów, bo tylko w ten sposób można osiągnąć pełną satysfakcję klienta. Alembiki firmy DES sprzedawane są dziś na c...

DES Subotica - Tradycja i jakość przede wszystkim. Początki tej serbskiej firmy sięgają 1949 r. jednak pod obecną nazwą produkcja działa od 1969 r. Głównym założeniem DES jest idealne połączenie formy, ceny i jakości oferowanych produktów, bo tylko w ten sposób można osiągnąć pełną satysfakcję klienta. Alembiki firmy DES sprzedawane są dziś na całym świecie w tym: Australii, USA, Niemczech, Austrii, Grecji a teraz także w Polsce. Dzięki wysokiej jakości swoich wyrobów firma zdobywa nowe rynki i powiększa grono zadowolonych klientów.

Wszystkie alembiki wykonane są wyłącznie z miedzi najwyższej jakośći (99,96%).

Więcej

Podkategorie

  • Alembiki HOBBY

    Modele hobby to urządzenia do destylacji nastawów owocowych przeznaczone do użytku domowego. Zestaw składa się z kotła miedzianego wbudowanego w komorę spalania, rury łączącej i chłodnicy z blachy ocynkowanej, w której znajduje się miedziana spirala z 3 zwojami.

  • Alembiki PRZECHYLANE

  • Alembiki STABILNE

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów