MENU

Promocje

Jak zrobić piwo domowe - przepis na piwo

Poniżej mamy przyjemność zaprezentowania państwu szeregu przepisów które pomogą krok po kroku samemu warzyć piwo. W naszej bazie przepisów na piwo odnajdą Państwo zarówno przepis na piwa jasne jak Pilsner jak i przepisy na piwo ciemne jak Angielskie Porter. Nie zabraknie też przepisów na piwa pszeniczne i belgijskie. Naszą listę wieńczy przepis ...

Poniżej mamy przyjemność zaprezentowania państwu szeregu przepisów które pomogą krok po kroku samemu warzyć piwo. W naszej bazie przepisów na piwo odnajdą Państwo zarówno przepis na piwa jasne jak Pilsner jak i przepisy na piwo ciemne jak Angielskie Porter. Nie zabraknie też przepisów na piwa pszeniczne i belgijskie. Naszą listę wieńczy przepis na bursztynowe piwo Belgian Amber. Zapraszamy!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • Nasz PILS łączy piwowarstwo czeskie i niemieckie, doskonałej jakości słody i szlachetne odmiany chmieli pozwalają na uzyskanie piwa o bogatym profilu smakowym.

 • INDIA PALE ALE 17°Blg Najmocniejsza wersja piwa typu Bitter. Najwyższej klasy surowce oraz trzy rodzaje angielskiego chmielu zapewniają naszemu IPA doskonałą jakość!

 • PORTER ANGIELSKI 12,7°Blg Piwo uważane za przodka irlandzkich stoutów. W smaku piwo wybitnie słodowe z lekkimi posmakami słodów palonych, delikatnymi nutkami czekoladowymi, mogą też pojawić się akcenty karmelowe, chlebowe, orzechowe i toffi. Doskonałe piwo do obiadu i po ciężkim dniu w pracy.

 • WEIZEN premium 12°Blg Kiedyś prawo do wyrobu piwa z pszenicy miały tylko browary należące do książąt, a gmin miał się raczyć piwem z jęczmienia. Czasy się zmieniły i każdy może uwarzyć doskonałe na letni skwar piwo pszeniczne o cenionym aromacie goździków i bananów.

 • STOUT premium 12°Blg Stout piwo o praktycznie nieprzejrzystej, aksamitnej barwie i białej czapie z piany. Guinness to najbardziej znany przedstawiciel tego gatunku, piw wytrawnych o zdecydowanym smaku powstającym z dużego udziału słodów palonych, a także niesłodowanego palonego jęczmienia. Smak kawy, lekko czekoladowy to cechy charakterystyczne.

 • MILK STOUT eko 14°Blg Słodsza, bardziej sycąca wersja irlandzkich stoutów. Czekoladowe posmaki oraz gorycz wywydząca się z ciemnych i palonych słodów, złamana jest tutaj słodyczą wynikającą z dodania laktozy do brzeczki. Doskonałe piwo deserowe!

 • BELGIAN TRIPLE BLONDE ABBEY 17°Blg

 • BITTER eko 11°Blg Typowe angielskie piwo typu Bitter, doskonale sprawdza się jako piwo sesyjne. Pełny, słodowy smak połączony z wyraźną i szlachetną chmielową goryczką.

 • EXTRA SPECIAL BITTER eko 14°Blg Specjalna odmiana angielskiego piwa typu Biiter. W porównaniu do swojego pierwowzoru ESB ma większą ekstraktywność, zawartość alkoholu i bardziej zdecydowany smak. Dzięki trzem szlachetnym gatunkom chmieli nasze ESB ma złożoną goryczkę i przyjemny aromat. Doskonała propozycja dla osób ceniących sobie gorzkie piwa ze...

 • EXTRA SPECIAL BITTER premium 14,7°Blg Specjalna odmiana angielskiego piwa typu Biiter. W porównaniu do swojego pierwowzoru ESB ma większą ekstraktywność, zawartość alkoholu i bardziej zdecydowany smak. Dzięki trzem szlachetnym gatunkom chmieli nasze ESB złożoną goryczkę i przyjemny aromat. Doskonała propozycja dla osób ceniących sobie gorzkie piwa ze...

 • BARLEYWINE eko 24°Blg ok. 10 % alk. Najmocniejsze piwo z rodziny Ale, zwane też winem jęczmiennym. Doskonałe piwo na jesienne i zimowe wieczory. Barley Wine cechuje cała gama aromatów, zaczynając od silnego i bogatego charakteru słodowego, karmelowego, poprzez owocowość, kończąc na aromatach sherry i porto. Wymaga długiego leżakowania, szlachetnieje z...

 • Dokładny przepis jak zrobić piwo typu BARLEYWINE znajduje się w zakładce POBIERZ.

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów